Gonzo's Quest Megaways

Gonzo's Quest Megaways


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Gonzo's Quest Megaways za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Júl 2020
Valce: 6 valcov, 7 riadkov
Výherné línie: 117 649 výherných ciest
Výhernosť (RTP): 95,74%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Vylepšené verzia automatu Gonzo’s Quest

Príbeh pokračuje! Online výherný automat Gonzo’s Quest, ktorý sa stal legendárnym a podmanil si mnoho hráčov, má svoje pokračovanie. Vylepšené druhá verzia tejto skvelej hry nesie veľavravný názov Gonzo's Quest Megaways a v porovnaní s originálom je na ňom všetko väčšie a lepšie. Kto by povedal, že NetEnt spojí sily s Red Tiger a pokračovanie tohto legendárneho online automatu vzíde práve z tejto dielne. Opäť sa vrátime do Južnej Ameriky, aby sme sprevádzali bádateľa a dobyvateľa Conquistadora Gonza na jeho dobrodružnej ceste pri hľadaní El Dorada, strateného bájneho mesta plného zlata.

Valce plné zlata a bonusov vo verzií Megaways

Na hracom automate Gonzo's Quest Megaways sa zachovali všetky funkcie, vďaka ktorým bol jeho predchodca tak populárny. Symboly na svoje pozície stále padajú, tie z výhernej kombinácie vybuchujú a následne sú nahradené novými, ktoré spadnú z vrchnejších pozícií (Avalanche, lavínový efekt). Rovnako ako u svojho predchodcu funguje multiplikátor pri zreťazených výhrach. Pribudlo na ňom však niekoľko špecialít, ktoré si vás okamžite získajú. Samotný automat sa skladá zo 6 valcov a 7 riadkov. Disponuje až 117 649 cestami, ako sa dopracovať k zisku výhernej kombinácie. Na jednom valci sa môžu objaviť naraz dva alebo sedem symbolov. Kombinácia je výherná vtedy, ak pristanú rovnaké symboly bez ohľadu na ich veľkosť zľava doprava na susedných valcoch. Platí, že:

  • 2 symboly na každom zo 6 valcov: 2 x 2 x 2 x 2 x 2 x 2 = 64 ciest k výhre
  • 7 symbolov na každom zo 6 valcov: 7 x 7 x 7 x 7 x 7 x 7 = 117 649 ciest k výhre

Na valcoch sa točia (alebo skôr padajú) symboly vytesané do kameňa. Nižšie hodnoty majú symboly zvierat – had, aligátor, vták a ryba, no oveľa viac získate so symbolmi bohov, ktorých je v hre dovedna päť. Výherný automat Gonzo's Quest Megaways aj vizuálne vychádza zo svojho predchodcu. No líši sa modernejším pozadím, grafikou, animáciami i zvukovými efektami. Čo je však podstatné, vyniká atraktívnejšou bonusovou výbavou. Autori hier z Red Tiger do hry vsunuli aj ďalšie špeciálne funkcie:

  • Nerozbitný Wild symbol – Wild symbolom je symbol otáznika. Ide o žolíka a v prípade potreby supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. V rámci jedného spinu môžu byť na valcoch len 2 divoké symboly – jeden na pozícii prvých troch valcov a druhý na pozícii druhých troch valcov. Ak je Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie, nerozbije sa ako obyčajné symboly a v hre ostáva do ďalšieho re-spinu.
  • ZemetrasenieOnline automat sa môže kedykoľvek zatriasť, po čom z valcov zmiznú symboly s nízkou hodnotou (zvieratá) a nahradia ich tie hodnotnejšie (bohovia).
  • Free Fall – pokiaľ sa v rámci výhernej cesty zobrazia tri symboly Free Fall (Scatter) alebo dva symboly Free Fall a jeden Wild symbol, aktivuje sa bonusová hra s 9 freespinami. Každý ďalší symbol Free Fall udelí ďalšie 3 freespiny. Multiplikátory funkcie Avalanche sú vo freespinovej hre navýšené na hodnoty x3, x6, x9 a x15.

Na online slote Gonzo's Quest Megaways máte možnosť zabojovať aj o jeden z dvoch progresívnych Jackpotov. Hodnoty oboch Jackpotov Daily Drop a Mega Drop vidíte v ľavej časti obrazovky. Mega Drop narastá do nadherných výšok, nemá určený strop a vyhrať ho možno kedykoľvek. Daily Drop rozbije niektorý z hráčov každý deň.

Automat Gonzo's Quest Megaways musíte vyskúšať

Online hrací automat Gonzo's Quest Megaways určite nezaostáva za svojim legendárnym predchodcom. Z pohľadu grafiky, animácií, špeciálnych funkcií a hrateľnosti môžeme na záver napísať, že by si ho mal zahrať každý, kto hľadá zábavu a atraktívne možnosti na výhru. Tento jedinečný slot si určite veľmi rýchlo obľúbite. Zahrať si ho môžete aj na Slovensku v online kasíne Niké.sk. Samozrejme aj na svojom mobile.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger