Mega Pyramid

Mega Pyramid


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Mega Pyramid za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Púštne automaty
Dátum vydania: Júl 2019
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 96,2%
Volatilita: Vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, freespiny, progresívny Jackpot, automatická hra, turbo režim

Ďalšia vydarená hra od Red Tiger

Tentoraz sme si pre vás pripravili recenziu online hracieho automatu Mega Pyramid, ktorý nájdete v ponuke automatových hier niké. Je určený tým, ktorí nepohrdnú žiadnym novým dobrodružstvom. Tento špičkový automat je dielom spoločnosti Red Tiger, ktorej hry ako napríklad Crazy Genie či Fruit Blox majú niečo do seba. A automat Mega Pyramid to len a len potvrdzuje.

Výherný automat Mega Pyramid tvorí 5 valcov, 4 riadky a 30 fixných výherných línii. Aj tu musia výherné kombinácie začínať už na prvom valci vľavo a neprerušovane pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, výhry sa sčítavajú.

Po dizajnovej stránke je slot na vysokej úrovni. Vývojári si dali naozaj záležať. Všetko sa odohráva s pozadím piesočnej búrky a megalomanskej pyramídy. Keďže so starovekým Egyptom je úzko spájané aj veľké bohatstvo, aj tento automat je bohatý na rôzne bonusové funkcie.

Oko pyramídy klonuje symboly

I keď Mega Pyramid neobsahuje obľúbený Wild symbol, verte, že vám chýbať nebude. Všetko krásne kompenzuje úplne iný jav. Kedykoľvek počas hry sa totiž môže stať, že oko pyramídy náhodne určí jeden symbol, ktorý sa naklonuje a rozšíri rôznymi smermi po valcoch. To má za následok zisk niekoľkých výherných kombinácii.

Na valcoch nechýba Scatter symbol. Objavuje sa na 1., 3. a 5. valci. Po vytočení dokáže ostať na svojom mieste aj niekoľko nasledujúcich spinov a počkať, či sa na zvyšných valcoch neobjavia ďalšie. Za tri Scatter symboly aktivujete bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami. Ešte predtým, ako ju začnete hrať, oko pyramídy znova vyberie jeden symbol, ktorý sa počas freespinovej hry bude klonovať. Vždy, keď sa vyznačený symbol objaví na automate, rozšíri sa na niekoľko ďalších valcov. No a tu môžete získať parádny balík výhier.

Hráte aj o progresívne Jackpoty

S online slotom Mega Pyramid hráte aj o parádne progresívne Jackpoty. Stačí len točiť valcami a držať si palce, aby ste symbol Jackpotu vytočili minimálne 3-krát.

Jackpoty sú zdieľané medzi viacerými hrami ako napríklad Esqueleto Mariachi, Piggy Pirates, či Flaming Fox. Čím viac hráčov hrá tieto automaty, tým rýchlejšie Jackpoty narastajú. Ich maximálne výška je neobmedzená.

Aktuálnu hodnotu Jackpotov - denný Daily Drop a progresívny Mega Drop - vidíte v ľavej časti od valcov. Pri dennom Jackpote sa postupne odratúva čas, do ktorého ho vždy niekto získa. Čím bližší je čas vyplatenia jackpotu, tým vyššia je šanca na jeho výhru.

Vzrušujúca cesta sa môže začať

Nuž, čo dodať na záver? V podstate ani nie je čo. Všetko sme vám dopodrobna vysvetlili a tak vám už neostáva nič iné, len sa vydať so Svetom Hier niké.sk na dobrodružnú cestu za pokladmi starovekého Egypta. Na slote Mega Pyramid je ich neúprosne veľa. Vezmite si svoj zaslúžený podiel. Držte sa!

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger