Fruit Blox

Fruit Blox


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Fruit Blox za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Júl 2018
Valce: 6 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 4 096 ciest k výhre
Výhernosť (RTP): 96,06%
Volalita: Vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, režim turbo, automatická hra

Bravúrne spracovaná ovocná téma

Predstavujeme vám ďalšiu vydarenú mašinku z ponuky automatov Niké od spoločnosti Red Tiger. Tentoraz sme sa zamerali na online hrací automat Fruit Blox. Zo samotného názvu by sa mohlo zdať, že pôjde o nejakú ďalšiu „ovocnú nudu“, ale opak je pravdou. Fruit Blox je neobvykle prepracovaný online výherný automat s ovocnou tematikou.

Megasymboly a 4 096 ciest k výhre

Fruit Blox sa skladá zo 6 valcov a 4 riadkov. Línie sú výherné vtedy, ak sa aspoň na troch valcoch zľava objavia rovnaké symboly. Keďže sa jedná o nelíniový automat, pri 6 valcoch a 4 riadkoch podobne ako pri online automate Dragon Champions existuje až 4 096 ciest k výhre. Na valcoch nájdeme symboly čerešne, citrónu, pomaranča, slivky, hrozna, BARu, zvončeka, hviezdy a šťastnej sedmičky. Čo je však dôležité poznamenať, tieto symboly sa tu objavujú aj vo zväčšených rozmeroch ako megasymboly – 2x2, 3x3 a 4x4. Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť vedľa seba dva megasymboly, celá výhra sa ešte zdvojnásobí.

I keď tento slot neobsahuje až tak veľa bonusov, dá sa na ňom veľmi jednoducho vyhrať aj niečo naozaj veľké. A to najmä vďaka megasymbolom. Ale iba s nimi by toho bolo málo, pravda? Nestrachujte sa, automat Fruit Blox ponúka aj ďalšiu zaujímavú bonusovú hru.

Freespiny s náhodne vybraným divokým symbolom

Na valcoch sa náhodne objavuje Scatter symbol označený ako Freespiny. A rovnako tak, ako obyčajné symboly, aj tento symbol voľných pretočení je možné vytočiť v zväčšenom rozmere. Ak by sa vám napríklad podarilo vytočiť symbol Freespinu v rozsahu 2x2, získali by ste hneď 4 voľné pretočenia, pri rozsahu 3x3 by išlo už o 9 freespinov.

Po zisku voľných pretočení sa pred ich samotným spustením objaví na obrazovke tabuľka, kde automat náhodným spôsobom určí jeden divoký symbol, resp. žolíka, ktorý bude suplovať chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. S takto vopred daným žolíkom následne vstupujete do bonusovej hry s freespinami. Počas nej je možné získať opätovne ďalšie a ďalšie freespiny. Samozrejme, aj tu sa žolík objavuje vo zväčšených rozmeroch.

Vyskúšajte si slot Fruit Blox vo Svete Hier Niké

Všeobecne možno uviesť, že aj keď sa slot Fruit Blox na prvý pohľad javí tak trochu nezáživne, jeho bonusová štruktúra túto domnienku vyvracia. Kombinácia megasymbolov a freespinovej bonusovej hry bol zo strany vývojárov vynikajúci ťah. Ak ešte váhate, či si slot Fruit Blox zahrať, neváhajte a určite si ho vyskúšajte vo Svete Hier Niké. Toto rozhodnutie neoľutujete.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger