Supreme Hot

Supreme Hot


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Supreme Hot zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj výherný automat Supreme Hot za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Klasické ovocné automaty
Dátum vydania: Júl 2014
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 96,24%
Volalita: 2 (stredná nižšia)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Klasický automat so klasickými symbolmi na valcoch

Aký automat, taká recenzia. Online slot Supreme Hot možno zaradiť do kategórie „klasika klasík“. Ide o typický automat so symbolmi ovocia, zvoncov, sedmičiek, na ktorom nie sú žiadne bonusy, ak teda nerátame progresívne jackpoty. Pripravte sa teda na obyčajné točenie valcami v tradičnom prostredí starých automatov. Ak s hraním automatov iba začínate, je ideálnym odrazovým mostíkom.

Výherný automat Supreme Hot skonštruovali vývojári hier zo spoločnosti EGT. Nájdete na ňom 3 valce, 3 riadky a spolu 27 výherných línii. Z toho vyplýva, že kombinácia je výherná vtedy, ak sa rovnaký symbol objaví na prvom, druhom a treťom valci a je teda úplne jedno, na akej pozícii v riadku.

Výhry s chudobnou porciou bonusov

Prejdime teraz k jednotlivým symbolom. Na hracom automate Supreme Hot sa točia ovocné a neovocné symboly. Neovocnými sú zvonce, hviezdy, BAR-y, dolárovky a červené Sedmičky. Táto kategória symbolov má v hre vyššiu hodnotu ako ovocné prvky. Napríklad za 3x BAR získate 20-násobok stávky, za 3x symbol doláru 40-násobok, no a najviac za 3x červená Sedmičky a to 60-násobok stávky. Pre porovnanie, za 3 akékoľvek ovocné symboly získate „iba“ 2-násobok stávky. Ovocné symboly však disponujú jednou špeciálnou vlastnosťou. Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť symbol hrozna, jablka, marhule alebo čerešne na všetkých pozíciách valcov, vaše hráčske konto sa príjemne zatrasie. Okrem toho, že získate výhru v podobe súčtu výhier všetkých 27-ich výherných línií, celková výhra sa ešte aj zdvojnásobí.

V hre 4 progresívne jackpoty

Chudobnú ponuku bonusov podobne ako pri hrách Burning Hot alebo 5 Dazzling Hot zachraňujú štyri obľúbené EGT progresívne Jackpoty. Obsahuje ich väčšina automatových hier od spoločnosti EGT. Ide o vedľajšiu bonusovú hru so 4 kumulovanými jackpotovými výhernými úrovňami. Navyšovanie jackpotových úrovní prebieha po každej stávke.

Spustenie bonusovej hry o Jackpoty je nádhodné. No ak vám už automat hru o jackpoty ponúkne, máte vyhrané. Vyberáte v nej spomedzi 12 kariet s logom EGT otočených lícom nadol. Podľa toho aké prvé tri karty rovnakého druhu nájdete, taký jackpot získate. Veľmi jednoduché, no spoliehať sa budete musieť len a len na šťastie.

Skúste si Supreme Hot na eTipos.sk

Online hrací automat Supreme Hot je dostupný aj v mobilnej verzii. Všetky pravidlá hry, stávky a výhry sú rovnaké ako pri počítačovej verzii. Pokiaľ sa radíte skôr k začínajúcim hráčom, tento automat vám vrelo odporúčame. Pokiaľ si však na automate potrpíte na pestrejšej bonusovej výbave, skúste niečo iné. V bohatej ponuke eTIPOS.sk si určite niečo vyberiete.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet