5 Dazzling Hot

5 Dazzling Hot


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra 5 Dazzling Hot zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat 5 Dazzling Hot za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95,74%
Volalita: Stredná (3/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, 4 progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Automat ideálny pre neskúsených hráčov

Na trhu s online kasínovými hrami majú najväčšie zastúpenie bezpochyby automaty s ovocnou tematikou. Mnoho hráčov si spomedzi nich vyberá najmä podľa providera, no i na základe náročnosti, funkcionality, grafickej stránky, či bonusovej výbavy.

My sme sa dnes zamerali na ďalší ovocný kúsok z ponuky etipos.sk kasína, tentokrát ide o slot nesúci názov 5 Dazzling Hot. Vytvorila ho spoločnosť EGT, ktorá má vo svojom portfóliu veľa podobných hier, napríklad Burning Hot či Lucky Hot. Je šitý na mieru neskúseným a začínajúcim hráčom. Je tak jednoduchý, že princíp jeho hrania pochopí každý laik.

Hrací automat 5 Dazzling Hot tvorí 5 valcov, 3 riadky a 5 fixných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Bonusové suchoty

Nad ovocnými symbolmi čerešne, citróna, melóna, slivky, hrozna a pomaranča vyčnieva symbol sedmičky, ktorá má na automate najvyššiu hodnotu. Za tri sedmičky získate 20-násobok stávky, za štyri už 200-násobok, no a za päť sedmičiek dokonca až 1000-násobok stávky.

A prečo je tento automat vhodný aj pre neskúsených hráčov? Pretože na ňom nenájdete žiadne prepracované bonusové minihry, ba ani voľné pretočenia, či Wild symboly. Na valcoch sa točí iba Scatter symbol v podobe hviezdy, z ktorej však vyťažíte „len“ malú okamžitú výhru. Za tri hviezdy dostanete 2-násobok stávky, za štyri je to 10-násobok a za päť 50-násobok stávky. Skúsených borcov by to mohlo odradiť, no počkajte ešte s predsudkami a čítajte ďalej. Do hry sú zabudované ešte dve funkcie, vďaka ktorým je možné získať na online automate 5 Dazzling Hot naozaj slušné výhry.

Každú jednu výhru môžete zdvojnásobiť, maximálne 5-krát. Stačí po výhre kliknúť na tlačidlo Gamble a skúsiť zariskovať. Aby ste výhru zdvojnásobili, je potrebné uhádnuť farbu nasledujúcej karty. Pokiaľ neuhádnete, o výhru prídete.

4 progresívne Jackpoty

V lište nad valcami je zobrazený riadok so 4 malými okienkami s postupne narastajúcimi číslami. Ide o 4 progresívne Jackpoty. Táto doplňujúca hra výrazne obohacuje automat a výšku možných výhier. Navyšovanie jackpotových úrovní prebieha pri každom otočení valcami. Pokiaľ by sa vám jackpotová hra spustila, vašou úlohou bude spomedzi 12 kariet s logom EGT otočenými lícom dole vybrať 3 karty rovnakej farby. Tu vám pomôže už len poriadny kusisko šťastia.

Hrať môžete aj zadarmo

Online výherný automat 5 Dazzling Hot nájdete aj v slovenskom kasíne na eTIPOS.sk. Tam si ho môžete zahrať najprv úplne zadarmo. Pokiaľ s kasínovými hrami a online automatmi iba začínate, s hrou 5 Dazzling Hot získate na začiatok potrebné skúsenosti.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet