Ultimate Hot

Ultimate Hot


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Ultimate Hot zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne SYNOT TIP.
Hraj výherný automat Ultimate Hot za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Amusnet (EGT)
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Júl 2014
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95,51%
Volatilita: 1/5 (nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Ultimate Hot je klasický ovocný online automat. Presne taký, s akým ste kedysi určite začínali. Pokiaľ si však potrpíte na rozmanitú bonusovú výbavu, doplnkové hry a kreatívne bonusy, skúste to napríklad s Dragons of Fortune. Ultimate Hot je totiž určený skôr začiatočníkom, aby si osvojili princípy funkcionality výherných automatov, a hráčom obľubujúcim rýchlu nenáročnú hru. Zostrojili ho vývojári zo spoločnosti EGT a vyskladali do 3 valcov, 3 riadkov a 5 fixne daných výherných línii. Výherné kombinácie sú platné zľava doprava.

Za tri sedmičky 60-násobok stávky

Na valcoch hracieho automatu Ultimate Hot na synottip.sk sa točia notoricky známe symboly čerešní, pomarančov, citrónov, sliviek. Tieto 4 symboly majú v hre najnižšie hodnoty, je ním 8-násobok stávky. 16-násobok stávky získate za 3 symboly zvončekov alebo hrozna, 20-násobok stávky za 3 melóny. Vyššie hodnoty ponúka hviezda. Ak ju vytočíte 3x, prilepšíte si o 40-násobok stávky, no a napokon až 60-násobok stávky získate vďaka 3 červeným sedmičkám. Jediným nástrojom ako sa pokúsiť získať vyššie výhry je funkcia Gamble (Risk). Po kliknutí na ňu sa presuniete do novej obrazovky, kde bude vašou úlohou uhádnuť farbu zakrytej karty. Po správnom tipe sa výhra automaticky zdvojnásobí, po nesprávnom o ňu prídete.

Progresívne Jackpoty na Ultimate Hot

Progresívne Jackpoty má viacero EGT online výherných automatov. Vlastne väčšina no a nechýbajú ani na online slote Ultimate Hot. Ide o vedľajšiu bonusovú hru so 4 kumulovanými jackpotovými výhernými úrovňami. Rast jednotlivých jackpotových úrovní prebieha po výpočte percentuálnej čiastky z hodnôt kvalifikujúcich sa stávok hráčov. Možnosť zahrať si o jeden z nich nijako neovplyvníte. Na automate sa musí náhodne objaviť nápis - Jackpot Cards. Pokiaľ by sa vám ukázal, presuniete sa do minihry kde bude vašou úlohou vybrať si spomedzi 12 zakrytých kariet 3 rovnakého druhu. Aký symbol sa vám podarí nájsť, taký Jackpot získate.

Hrajte Ultimate Hot v kasíne aj zadarmo

Klasika bez nejakých špeciálnych funkcii a doplnkových hier. Taký je online výherný automat Ultimate Hot. Ako sme už v úvode uviedli, skúseným hráčom odporúčame siahnuť skôr po niečom inom, modernejšom a náročnejšom. Na druhej strane hráči obľubujúci rýchle točenie valcami tento slot určite uvítajú, nakoľko je veľmi jednoduchý. Automat je dostupný aj v mobilnej verzii, pričom v nej platia rovnaké pravidlá ako v tej počítačovej. Nájdete ho v online kasíne, kde si ho môžete vyskúšať zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet