Dragons of Fortune

Dragons of Fortune


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Dragons of Fortune za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT Games
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243
Výhernosť (RTP): 95-97%
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, voľné spiny, multiplikátor výhier, gamble funkcia

Online hrací automat Dragons of Fortune by sa vám mohol veľmi rýchlo zapáčiť. Tento už na prvý pohľad vydarený kúsok má na svedomí spoločnosť SYNOT Games a nájdete ho aj medzi automatmi na eTIPOS.sk. Tvorcovia môžu byť na tento online hrací slot obzvlášť hrdí, nakoľko ide o komplexnú hru, čo sa bonusových vlastností týka.

243 ciest za pokladom

Pri automatoch od SYNOTu sme si už zvykli na to, že grafika a celkový vizuál je na vysokej úrovni. To platí aj pri výhernom automate Dragons of Fortune. Ten je zostavený z 5 valcov, 3 riadkov a až 243 výherných línii. Výherné kombinácie platia zľava doprava s tým, že začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom k piatemu valcu vpravo. Ak je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých rôznych výherných líniách, výhry sa sčítavajú.

Prostredie online hracieho automatu Dragons of Fortune je vsadené do mýtickej krajiny nebezpečných drakov, ktorá v sebe ukrýva atraktívne výhry. I keď cesta za nimi je strastiplná a vyžaduje si obrovskú trpezlivosť, na konci nej sa môžete tešiť z naozaj pekných sumičiek.

5 dračích svetov plných bonusov

Na „dračích valcoch“ nechýba obľúbený Wild symbol v podobe oka, ktorý plní funkciu žolíka. Supluje chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Vytočiť ich môžete na valcoch 2, 3 a 4. Čo je však najväčším lákadlom tejto hry, je bonusový symbol v podobe ikonky akéhosi zahmleného vstupu pod dračou hlavou. V prípade, že sa vám podarí tento symbol vytočiť minimálne 3x v neprerušovanom slede zľava doprava, môžete si mädliť ruky. Získavate bonusovú hru s voľnými otáčkami doplnenú o parádne násobitele výhier. Ešte predtým si spomedzi 5 možností musíte zvoliť, akú bonusovú hru si chcete zahrať. Je na vás, či si vyberiete viac voľných spinov alebo radšej vyššie násobitele výhier. Vyberáte si z týchto alternatív:

  • Zelený drak – 25 freespinov + násobitele výhier x2, x3, x5
  • Modrý drak – 20 freespinov + násobitele výhier x3, x5, x8
  • Biely drak – 15 freespinov + násobitele výhier x5, x8, x10
  • Červený drak – 13 freespinov + násobitele výhier x8, x10, x15
  • Zlatý drak – 10 freespinov + násobitele výhier x10, x15, x20

Počas bonusovej hry je možné znova vytočiť ďalšie symboly bonusu (aspoň 3), čo znamená zisk ďalšej bonusovej hry.

Aby toho nebolo málo, každú jednu výhru si môžete niekoľkokrát navýšiť a to vďaka funkcii Gamble/Risk. Po zakliknutí príslušného tlačidla sa presuniete do novej obrazovky, kde je vašou úlohou uhádnuť farbu zakrytej karty. Pokiaľ trafíte, svoju výhru zdvojnásobíte, ale ak sa zmýlite, končíte a stratíte celú výhru. Pre tých opatrnejších je tu aj možnosť výhru poliť. V tomto prípade si polovicu výhry pripíšte na konto a s druhou idete do risku.

Pozrite ako sme roztočili bonusy v našom videu

Dračie dobrodružstvo zadarmo na eTIPOS.sk

Online slot Dragons of Fortune mal v sebe niečo, čo nás od neho nechcelo odtrhnúť. Možno bolo „na vine“ to vymakané bonusové kolo, s ktorým sme si užili kopec zábavy. Po každom jeho konci sme zatúžili sa ihneď do neho vrátiť a skúsiť tak dobrodružstvo s iným drakom. Vyskúšajte si výherný automat Dragons of Fortune aj vy a určite nám dáte za pravdu.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games