Hot Deco

Hot Deco


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Hot Deco  zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat Hot Deco za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Amusnet
Téma automatu: Ovocný automat
Dátum vydania: December 2021
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 96,33 %
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Koľko automatov s prívlastkom „Hot“ poznáte? Určite by ste vedeli vymenovať zopár, tí skúsenejší hráči možno desiatky. Mnoho „Hot“ automatov má vo svojom portfóliu aj provider Amusnet, ktorý tak dáva hráčom dostatok priestoru, aby sa vrátili k úplným základom hracích automatov. Pokiaľ teda máte radi tradičné ovocné sloty, Hot Deco je tu pre vás.

Ovocný Hot automat

Hot Deco je klasický automat s ovocnou tematikou a nízkou až strednou volatilitou. Má 3 valce, 3 riadky a 27 plnohodnotných výherných línií. Tie sú fixné. Ovládanie je fajn a ihneď sa vám dostane „do ruky“. Keď si zvolíte výšku stávky, môžete začať točiť valcami. Buď manuálne, alebo môžete siahnuť po automatickej hre.

Hrateľnosť je veľmi jednoduchá a všetko pekne odsýpa. Vizuál je prijateľný – ani príliš zastaralý, ani extra moderný. Online slot Hot Deco obsahuje notoricky známe symboly. Čerešne, slivky, melóny a pomaranče sú symbolmi s nízkou výhernou hodnotou. Potom sú tu tie so strednou hodnotou a to sú symboly BAR-ov a zvončekov. Nakoniec sú tu symboly, ktoré prinášajú vysokú výhernú hodnotu. Uhádnete ktoré? Sú to zlaté hviezdy, zlaté podkovy a šťastné sedmičky.

Bonusová chudoba

Teraz asi sklameme všetkých fanúšikov bonusov a špeciálnych vlastností. Autori z Amusnet vytvorili online výherný automat Hot Deco v tomto smere žalostne chudobný. Žiadny Wild, žiadny Scatter a tým pádom ani freespiny. Vyššie výhry získate len vďaka funkcii Gamble, cez ktorú sa dajú výhry zdvojnásobiť. Musíte správne tipnúť farbu zakrytej karty. V prípade pokrytia celého automatu rovnakým symbolom sa výhra taktiež zdvojnásobí. A aj to musí ísť o symbol s nízkou hodnotu. Či sa dá toto označiť za bonus, to necháme na vašom posúdení. Škoda, lebo tejto hre by naozaj svedčal aspoň Wild symbol, ktorý by vypomáhal so skladaním výherných kombinácií. Takto autori ohrozili potenciál hry a možno odradili značnú časť hráčov. Ale ak máte radi presne takýto typ rýchleho automatu, môžete si ho vyskúšať v online kasíne eTipos. A pokojne aj jeho demoverziu zadarmo.

Na záver malé potešenie

Pri hraní automatu Hot Deco máte šancu vyhrať niektorú zo štyroch progresívnych jackpotových cien. Hodnoty týchto jackpotov vidíte úplne hore nad valcami. Táto hra s názvom Jackpot Cards môže byť spustená náhodne po akomkoľvek spine. Po aktivácii sa na obrazovke zobrazí 12 kariet lícom nadol. Potom už len postupne vyberáte karty, aby ste odhalili ich znaky. Aký prvý znak nájdete v počte troch kariet, takú zodpovedajúcu jackpotovú cenu získate. Po vstupe do jackpotovej hry už máte záruku, že niektorú zo štyroch cien vyhráte.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet