100 Burning Hot

100 Burning Hot


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra 100 Burning Hot zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat 100 Burning Hot za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Ovocné sloty
Dátum vydania: Január 2018
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 100 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 95,89 %
Volalita: Stredná
Mobilná verzia: Áno
Jackpot: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, 2 x Scatter symbol, progresívne jackpoty, gamble

Ešte ste sa neprejedli ovocia? Vitamíny treba a aj keď asi neexistuje vo svete online automatov prevarenejšia téma, ako tá ovocná, dobrý ovocníček nie je nikdy zlý. A tak sme zasa raz zablúdili do online herne eTIPOS.sk a na recenziu si vybrali ovocného zástupcu od spoločnosti EGT s názvom 100 Burning Hot.

Ovocný automat so štandardnými funkciami

Online automaty od EGT sú svojské. Vizuálne jednoduché, herne nenáročné, s bonusmi, ktoré cielia skôr na kvantitu, ako kvalitu. Napriek tomu majú svojich fanúšikov a nie je ich vôbec málo. A týchto hráčov nesklame ani 100 Burning Hot. Ten je vytvorený na štandardnej EGT šablóne. Grafika je naozaj strohá, hudba žiadna, pár zvukov vydáva len samotné točenie valcov a výhry.

Ale nedajte na prvý dojem. 100 Burning Hot totiž predsa len má čo ponúknuť aj náročnejšiemu hráčovi. 5 valcov, 4 riadky a parádnych 100 výherných línií určite prinútia pozdvihnúť obočie aj tým hráčom, ktorých jednoduché stroje príliš nezaujímajú. Aby sme boli presní, eTIPOS.sk má v ponuke okrem tejto 100-líniovej aj základnú 5-líniovú verziu Burning Hot. Výber už necháme na vás.

Vyplácanie výhier je také, ako v 99 % iných online automatov. Do úvahy sa berú len tie výhry, ktoré začínajú na valci úplne vľavo a reťazia sa neprerušovane cez aspoň 3 valce.

2 scatter bonusy a divoký symbol

Bonusy bývajú v online automatoch od EGT jedným z mála kreatívnych prvkov. Tešili sme sa preto na to čo predvedie 100 Burning Hot. Žiaľ stavil na šablónovitosť a hoci to mnohým z vás určite nepríde ako mínus, my by sme troška invencie uvítali.

Čakajú vás síce 2 Scatter symboly a jeden Wild, no z tejto kombinácie by sa dalo vyťažiť oveľa viac, ako dokázalo v tomto prípade EGT. Wild má svoju rokmi overenú funkciu. Nahrádza v nevýherných kombináciách chýbajúce symboly a tým ich premieňa na výherné. Jeho špeciálnou vlastnosťou je to, že v prípade, že vytvorí výhernú kombináciu, expanduje na celý valec a pomôže vám tak k ďalším potenciálnym výhram. Vytočiť ho môžete na valcoch 2,3 a 4.

Scattery sú, ako sme už spomenuli, dva. Ak sa však tešíte na freespiny, sklameme vás. Nie sú tu. Oba scattery, nerobia nič iné, len to, že vyplácajú násobky vašej stávky. Trošku málo. Čakali by sme, že sa pokúsia viac od seba odlíšiť. Možno nabudúce.

Keby sa vám však výhry málili, vždy je tu možnosť spustiť si funkciu Gamble a pokúsiť sa vyhratú sumu zdvojnásobiť. Cesta k tomu je jednoduchá, uhádnuť farbu otočenej karty. Uhádnete, dvojnásobok je váš. Neuhádnete, dovidenia peniaze.

Netradične riešené progresívne jackpoty

Aj online slot 100 Burning Hot je zaradený do siete progresívnych jackpotov od EGT. Máte tak šancu získať výhru aj trocha inak, ako len točením na valcoch. V hornej časti online vidíte štyri kolónky označené kartovými symbolmi (pika, srdce...). Sem tam vám online automat ponúkne príležitosť, kedy v špeciálnej obrazovke musíte z 12 kariet vybrať 3 tak, aby na nich bol rovnaký symbol. V prípade, že sa vám to podarí, automat vám vyplatí čiastku, ktorá je v tom momente naakumulovaná pri symbole, ktorý ste na kartách našli.

Vyskúšajte online slot 100 Burning Hot zadarmo v online herni eTIPOS.sk

Výherný automat 100 Burning Hot asi nikdy nebude patriť na špičku herných rebríčkov, no nepochybujeme o tom, že jeho jednoduchosť je vysoko návyková. Ak patríte medzi hráčov, ktorí nemajú radi príliš komplikované bonusové funkcie, budete pri hre spokojný. A ak náhodou stále váhate, nemusíte. Hru 100 Burning Hot si môžete vyskúšať na eTIPOS.sk úplne zadarmo a presvedčiť sa o tom, či je pre vás vhodný alebo nie.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet