Zodiac Wheel

Zodiac Wheel


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Zodiac Wheel zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne SYNOT TIP.
Hraj výherný automat Zodiac Wheel za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Amusnet
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 96,45%
Volalita: Nižšia stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Automat Zodiac Wheel - všetko je vo hviezdach

Pokiaľ ste fanúšikom astrológie, nasledujúce riadky našej recenzie by mohli byť určené práve vám. Novinka v ponuke synottip.sk kasína, online výherný automat Zodiac Wheel, je vsadený do akéhosi astrologického prostredia, kde sa všetko točí okolo veštenia. Nakloňte hviezdy na svoju stranu a získajte na online automate od EGT parádne výhry.

Hrací automat Zodiac Wheel tvorí 5 valcov, 3 riadky a 5 fixných výherných línii. Tie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Divoký symbol expanduje

Na ceste za kúzelnými výhrami vám budú asistovať aj niektoré bonusové vlastnosti. Tým prvým je Wild symbol. Vyobrazený je ako koleso zverokruhu s rôznymi astronomickými znakmi a objavuje sa iba valcoch 2, 3 a 4. V pozícii žolíka nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Veľkým plusom je, že ak je súčasťou výhernej kombinácie, expanduje po celom valci, čo môže vyústiť do zisku viacerých výherných kombinácii.

Ďalším bonusovým prvkom je Scatter symbol. Na automate Zodiac Wheel sa objavujú dokonca 2 druhy symbolov Scatter (kniha a mapa). Avšak ani jeden neaktivuje obľúbenú hru s voľnými pretočeniami. Za toto by sme autorom hry udelili menšie pokarhanie. Z oboch symbolov môžete získať „iba“ okamžité výhry. 3-, 20- a 100-násobok stávky. V porovnaní so symbolom s najvyššou hodnotou na slote, ktorým je fúzatý veštec s okuliarmi, to až tak veľa nie je. Za 5 symbolov veštca vás automat odmení výhrou v podobe 600-násobku stávky a to je už prijateľné číslo, pravda?

Aj tento online hrací automat obsahuje funkciu Gamble (Risk). Každú výhru môžete zdvojnásobiť. Stačí len správne uhádnuť, akej farby bude nasledujúca karta. Ak trafíte, výhru zdvojnásobíte, ak nie, o výhru prídete. Takže tu opatrne.

Hráte aj o 4 progresívne Jackpoty

No a z absencie freepisnov si nič nerobte. Vďaka ďalšej vlastnosti sa môžete veľmi rýchlo prepracovať k vysokým výhram a obohatiť tak svoje hráčske konto.

So slotom Zodiac Wheel sa môžete zapojiť do hry až o 4 progresívne Jackpoty, ktoré priebežne a rýchlo narastajú. Ich výšku vidíte na lište hore nad valcami. Ide o náhodne sa vyskytujúcu vedľajšiu hru, pomocou ktorej môžete získať oveľa vyššie výhry. Stačí si z 12 kariet lícom dole vybrať 3. Ak otočíte všetky tri karty rovnakej farby, šťastné hviezdy sa spoja a vyhráte Jackpot. Všetko je to postavené na náhode, čiže budete potrebovať poriadny kusisko šťastia. Takže držíme palce.

Vyskúšajte automat Zodiac Wheel v kasíne

Vyskúšajte slot Zodiac Wheel ale aj ďalšie automaty zadarmo, aby ste sa s nimi najskôr dokonale zoznámili. A potom vám už nič nebráni do neho vhodiť nejaké to euro a pokúšať šťastenu. Veď človek nikdy nevie, kedy sa unaví. A čo keď si potom sadne práve na vás?

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet