Royal Secrets

Royal Secrets


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Royal Secrets zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne SYNOT TIP.
Hraj výherný automat Royal Secrets za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Amusnet
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 96,37%
Volalita: Stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Ak ste toho názoru, že kráľovské rodiny pred svetom ukrývali rôzne tajomstvá a megalomanské poklady, teraz máte šancu na valcoch zistiť, či je to pravda alebo nie. A to vďaka online hraciemu automatu Royal Secrets.

Nájdete kráľovské poklady?

Ste pripravení vstúpiť na kráľovský dvor? Pokiaľ áno, ešte predtým by ste sa mali oboznámiť so všetkými možnosťami a nástrahami, aby ste odtiaľ neodchádzali s prázdnymi vreckami.

Online výherný automat Royal Secrets vyvinula spoločnosť EGT a nájsť ho môžete v online kasíne Synot Tip. Tvorí ho 5 valcov, 3 riadky a 10 fixných výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať klasicky na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava.

Povedzme si úprimne, po grafickej a hudobnej stránke nie sú EGT automaty žiadna sláva, no tie jednoduchšie melódie a kreslené postavičky nám zase až tak neprekážali. Skôr nás zaujímalo, čo všetko sa dá z automatu vytrieskať. Na automate sa stretnete so samotným kráľom, kráľovnou, princeznou a rytierom. Zbytok symbolov tvoria klasické kartová symboly J, Q, K a A. Najväčšiu hodnotu má, ako inak, kráľ. Za 5 týchto symbolov utŕžite až 500-násobok stávky.

Divoký symbol expanduje

Najvýraznejšiu pomoc očakávajte od Wild symbolu v podobe hradu. Ten zohráva úlohu žolíka a supluje chýbajúce symboly výhernej kombinácie. Objavuje sa síce iba na 2., 3. a 4. valci, no keď sa tak stane, môžete získať slušné odmeny. V prípade, že je divoký symbol súčasťou výhernej kombinácie, expanduje po celom valci, čiže pokryje všetky 3 riadky. To vedie k zisku viacerých výherných kombinácii.

Na valcoch sa objavujú aj 2 druhy Scatter symbolu. Čo nás zarazilo a možno i nemilo prekvapilo bolo, že prostredníctvom nich nie je možné získať žiadne freespiny, ako býva zvykom na iných automatoch. A prečo sú vlastne dva? Netušíme. Túto otázka nám ostala v hlave ešte nejaký čas.

Prvým Scatter symbolom je kľúč, ktorý vám prinesie „iba“ okamžitú výhru. Za 5 jeho symbolov získate 100-násobok stávky, za 4 ide o 200-násobok stávky. Druhým Scatter symbolom je zlatá kráľovská koruna objavujúca sa na 1., 3. a 5. valci. Za všetky tri získate výhru v podobe 20-násobku stávky.

Je tu ešte jedna klasická funkcia, pomocou ktorej by ste tejto lakomej rodine mohli nejaký poklad zobrať. Ide o funkciu Gamble (Risk). Každú výhru môžete zdvojnásobiť. Stačí len správne uhádnuť, akej farby je zakrytá karta. Ak trafíte, výhru zdvojnásobíte, ak nie, o výhru prídete. Takže tu opatrne.

V hre aj 4 progresívne Jackpoty

To najlepšie sme si nechali na záver. So slotom Royal Secrets sa môžete zapojiť aj do hry o 4 progresívne Jackpoty, ktoré rýchlo a utešene narastajú. Na ich získanie však budete potrebovať poriadny kus šťastia. No ako sa hovorí, odvážnemu šťastie praje. Výšky jednotlivých Jackpotov sú vyobrazené v lište nad samotnými valcami.

Výherný automat Royal Secrets nás bavil. Musíme však priznať, že nás trošku sklamala absencia voľných pretočení. Na tento automat by zapasovali priam ideálne. Nevadí! Aj bez tohto bonusu sa dá z hradu urodzených pánov odísť o niečo ťažší. A ani o tom nemusia vedieť. Vyskúšajte hru v online kasíne a uvidíte.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet