Frog Story

Frog Story


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Frog Story zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj výherný automat Frog Story za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: rozprávky
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 95,87 %
Volalita: Stredná
Jackpot: Áno / progresívny
Mobilná verzia: iOS, Android
Ďalšie vlastnosti hry: wild symbol, expandujúci wild symbol, scatter symbol, gamble funkcia

Výlet do rozprávky

Rozprávku o žabke, ktorá sa po bozku zmení na princeznú, určite z detstva poznáte. Alebo ju čítate svojim deťom pred spaním. Práve táto rozprávka bola totiž vývojárom z EGT predlohou pre automat Frog Story.

Pri hraní hracieho automatu Frog Story na etipos.sk vstúpite do čarovného lesa, kde sa to len tak hmýri magickými bytosťami, čarovnými stromami a kúzlami. EGT treba naozaj pochváliť za prácu, ktorú si s grafikou dali. Je vykreslená do najmenších detailov, hravá a živá. Navyše veľmi pekná.

Herné funkcie, ktoré potešia každého hráča

Za krásnym grafickým závojom tepe srdce 5 valcového online automatu s troma riadkami a 20 fixnými hernými líniami. Aby ste pre seba získali mešec plný dukátov, vašou úlohou bude vytvoriť na niektorej z 20 línií jednu z viacerých možných výherných kombinácií. Kombinácia musí začínať na prvom valci vľavo a rovnaké symboly musia na seba nadväzovať na valcoch smerom doprava. Platí, že musia byť minimálne tri, ale čim ich bude viac, tým vyššia výhra na vás čaká.

Príjemnou správou je, že po každej výhre a po vyplatení peňazí z nej vyplývajúcich, výherné symboly zmiznú a nahradia ich nové symboly. Môžete tak vyhrávať prakticky do nekonečna. Táto super funkcia je ešte zvýraznená tým, že po každej takejto výhre sa o jeden stupeň zvýši násobiteľ výhry. Začínate na x2 a postupujete vždy o jedno číslo až dokiaľ sa vaša séria výhier neskončí.

Bonusy a progresívny jackpot

Okrem klasických bonusov kasína prispievajú veľkou mierou k príjemnej atmosfére hrania aj herné bonusy automatu. Aj v automate Frog Story nájdete Wild symbol a Scatter symbol. WIld symbol, tak ako všade inde, funguje ako žolík, ktorým dokážete nahradiť akýkoľvek iný výherný symbol (okrem scatteru). Vďaka nemu sa tak môže aj na prvý pohľad nevýherná kombinácia stať výhernou. Zobrazuje sa iba na valcoch 2, 3 a 4. Dokáže však expandovať, čím poriadne zvyšuje vaše šance na odmenu, a tá vie byť poriadne štedrá.

Ďalším bonusom je scatter symbol, ten sa však na rozdiel od konkurenčných automatov prílišnou kreativitou nevyznačuje. Vlastne funguje ako klasický výherný symbol, akurát, aby ste si pripísali výhru stačí ho vytočiť na valcoch len dvakrát. Samozrejme čím viac scatterov vytočíte, tým viac peňazí vám pribudne na konto. Opäť však treba dodať, že sumy takýchto výhier sú veľmi slušné.

Dostupný je aj progresívny jackpot so štyrmi úrovňami. Zahrať si môžete vždy o jednu úroveň a táto možnosť sa aktivuje náhodne po niektorom z klasických výherných kôl. Následne sa presuniete do špeciálnej obrazovky, v ktorej je vašou úlohou nájsť tri rovnaké karty z 12 ponúkaných. Máte teda v rukách moc, ako získať tú najvyššiu výhru - progresívny jackpot.

Zahrajte si Frog Story na etipos.sk zadarmo

Online výherný automat Frog Story patrí medzi jednoduché automaty a po pár zatočeniach v ňom budete ako doma. Ak si ho ale chcete najskôr vyskúšať, môžete si zahrať Frog Story v kasíne etipos.sk zadarmo, bez registrácie. Tak to využite, naučte sa kúzla a čary a využite ich v hre o skutočné peniaze. Snáď sa zadarí.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet