Puppet Show

Puppet Show


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Puppet Show za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Rozprávkové automaty
Dátum vydania: Júl 2019
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243
Výhernosť (RTP): 95 - 97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Mystery symbol, re-spin násobitele výhier, freespiny, automatická hra

Bábkový automat od Kajotu

Máte dosť ovocných či diamantových automatov a dostali ste chuť zahrať si niečo celkom iné? Aký máte vzťah k bábkam a divadlu? Spoločnosť Kajot Games prišla so skvelým nápadom a online výherný automat Puppet Show postavila na zaujímavej téme - bábkovom divadle. V hre narazíte na rozprávkové postavičky z kráľovského dvora a okrem toho aj na bohatú ponuku bonusov či špeciálnych funkcií.

Lavínový efekt a re-spin s násobiteľom

Hrací automat Puppet Show sa skladá z 5 valcov a 3 riadkov. Výherné kombinácie platia v jednom smere a to zľava doprava. Pozostávať musia z minimálne troch symbolov a začínať na prvom valci vľavo. Výherných línií je tu 243, takže šancí na výhru je viac než dosť. Automat funguje na lavínovom (avalanche) efekte, čo znamená, že symboly výhernej kombinácie z valcov zmiznú. Ich miesta zaujmú symboly nad nimi alebo na prázdne miesta pristanú úplne nové symboly zhora. Ide teda o akýsi re-spin, ktorý určite poznáte aj z iných automatov, ako napríklad The Secret of Ba. Ak sa vám podarí vytočiť výhernú kombináciu aj po tomto re-spine, automaticky sa zvýši násobiteľ celkovej výhry. Ten sa môže vyšplhať až do hodnoty x5, čiže výhra bude navýšená 5-násobne.

Na valcoch online hracieho automatu Puppet Show sa točia rozprávkové postavičky, ktoré sa niekomu môžu javiť tak trochu strašidelne. Či to bol zo strany autorov zámer alebo náhoda, ťažko hodnotiť. Čo je ale dôležitejšie ako grafika daných symbolov je ich ohodnotenie. V prípade čerta a vodníka ide o takmer zanedbateľné čísla (1-, 2- a 3-násobok stávky). Za postavy princeznej a rytiera získate 2-, 4- a 6-násobok stávky, za kráľovnú 4-, 8- a 20-násobok, no a za kráľa 8-, 16- a 60-násobok stavenej sumy. V porovnaní s automatom Hot Blizzard, kde je možné získať až 1000-násobok, ide o drobné. To sme vám však ešte nepredstavili zvyšné symboly, ktoré sú bonusové. A práve vďaka nim sa v hre začína to pravé divadelné predstavenie.

1x Wild symbol, 2x Scatter symbol a 40 freespinov

Puppet Show disponuje až tromi bonusovými symbolmi. Prvým je Wild symbol, druhým a tretím Scatter symboly, ktoré sú označené ako Mystery a Bonus. Pomocou Wild symbolu doplníte chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii, no vytvoriť vie aj nezávislú výhernú kombináciu s odmenou v hodnote 20-, 50- a lebo 200-násobku stávky. Mystery symbol prináša náhodné výhry a to vtedy, ak ich vytočíte minimálne tri a to kdekoľvek na valcoch aj mimo výhernej línie. Po ich zobrazení dostanete možnosť vybrať si z troch alternatív a získať okamžitú odmenu. Čím viac Mystery symbolov, tým vyššia výhra. Symbol Bonus je mostíkom do freespinovej hry a funguje na rovnakom princípe ako Mystery symbol. Nájsť ich teda musíte minimálne tri, pokojne aj mimo payline, aby sa aktivovala bonusová hra s voľnými pretočeniami. Za tri Bonus symboly obdržíte 10 freespinov, za štyri 20 a za päť dokonca až 40 freespinov. Voľné pretočenia je možné opätovne získať.

S online výherným automatom Puppet Show ste v slovenskom online casine na etipos.sk zapojení aj do hry o atraktívne progresívne jackpoty. Sú to platformové jackpoty kasína etipos.sk rozdelené do 3 úrovní - Gold, Silver a Bronze.

Puppet Show aj v demoverzii

Online hrací automat Puppet Show si nás získal svojou rozpávkovou témou a veľmi príjemnou grafikou. Získa si aj vás? Pokiaľ hľadáte únik od klasických či retro výherných slotov, hra je pre vás ako stvorená. A keď k tomu prirátame všetky jeho bonusy a špeciálne vlastnosti, o zábavu a pekné výhry máte postarané. Vyskúšajte si Puppet Show najprv zadarmo v online kasíne eTipos.sk a užite si zábavu. Rovnako dobre, možno aj lepšie, sa zabavíte aj cez mobil.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games