Ice Bar 27

Ice Bar 27


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Ice Bar 27 za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Ovocné výherné automaty
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95%
Volatilita: Vyššia (4/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, bonusová hra Mystery, násobitele výhier, respiny, autoplay

Nie tak celkom ovocná klasika

Mnohí kasínoví hráči uprednostňujú predovšetkým ovocné výherné automaty. Svoju popularitu si získali už pred mnohými rokmi v kamenných herniach. Keďže sa čoraz viac hráčov presúva aj kvôli rôznym legislatívnym aspektom do online prostredia, ani tu táto kategória automatov nesmie chýbať.

Cez ruky nám už prešlo veľké množstvo ovocných mašiniek, stačí keď za všetky uvedieme také kúsky ako Fruit Blox, Respin Joker alebo Burning Hot. Keď sme však zapli hru Ice Bar 27, ktorej budeme venovať túto recenziu, hneď sme si všimli, že to nebude len taká obyčajná ovocná klasika. Ide o trojvalcovú hru s tromi riadkami z dielne Kajot Games, kde môžete vyhrávať na 27 výherných líniách. Hra je grafický krásne doladená a prehľadná, valce sú umiestnené do ľadového prostredia. Nájdete tu samozrejme ovocné symboly ako sú čerešňa, pomaranč, slivka, hrozno, či melón, no k výhre vám pomôžu aj doláre, zvončeky, hviezdy alebo ľadovce.

Iba Wild symbol? Nevadí!

V online automate Ice Bar 27 nájdete len jeden špeciálny symbol, ktorým je Wild symbol. Poviete si, že to je málo? Omyl! Divoký symbol, ktorý na valcoch uvidíte ako symbol potápajúceho sa ľadovca s textom „Ice BAR“, dokáže v tejto hre parádne vecičky, ktoré vám v krátkosti predstavíme. Prvá funkcia vám bude zrejme známa. Wild symbol aj tu nahrádza akýkoľvek chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Ak je výherná kombinácia tvorená divokým symbolom, tak následne všetky tieto symboly z výhernej línie zamrznú a z valcov sa vyparia. Na ich miesto spadnú symboly umiestnené nad nimi, a preto môžete získať ďalšie výhry bez plateného zatočenia. A ani to ešte nie je všetko. Po tom, ako symboly zmiznú a sú nahradené novými, tak sa navýši násobok pre ďalšiu možnú výhru v danom zatočení, a to v nasledovnom poradí: na 2-násobok, 4-násobok, 8-násobok, 16-násobok a na 32-násobok.

Bonusová hra opäť vďaka Wild symbolu

V tomto automate nájdete aj bonusovú hru Mystery. A znova v tom majú prsty divoké symboly. Ak sa vám ich podarí vytočiť na každom z troch valcov, ocitnete sa v rýchlej bonusovej minihre. Na obrazovke sa zjavia tri symboly ICE BAR a vašou úlohou bude si vybrať jeden z nich. Pod každým z nich sa skrýva iná MYSTERY úroveň. Podľa výberu tejto úrovne získate aj príslušnú bonusovú výhru. Funguje to úplne jednoducho, ak nájdete zelené diamanty, získate 40-násobok vašej aktuálnej stávky. Ak sa vám zjavia žlté diamanty, táto úroveň vás obdaruje 75-násobkom vašej stávky, no a najviac štedré sú červené diamanty, ktoré vám prinesú výhru v podobe 150-násobku stávky.

Ice Bar 27 si zahráte v kasíne SYNOT TIP

Po vyskúšaní automatu Ice Bar 27 musíme zas a znova potvrdiť, že tvorcovia z Kajotu to jednoducho vedia. Táto hra nás bavila od začiatku až do samého konca a aj keď sme sa na bonusovú hru celkom slušne načakali, celkový dojem to u nás vôbec neovplyvnilo. Vyskúšajte si zahrať tento ľadovo-ovocný slot napríklad v online kasíne SYNOT TIP najskôr úplne zadarmo a veríme, že rovnako upúta aj vás.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games