Joker Boom

Joker Boom


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Joker Boom za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Klasický ovocný výherný automat
Dátum vydania: Jún 2017
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 95%
Volatilita: Nižšia stredná (2/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, automatická hra

Ovocná klasika s 81 výhernými líniami

Dávate prednosť klasickým výherným automatom alebo inovatívnym hrám? Online hrací automat Joker Boom je určený pre hráčov obľubujúcich klasiku. Nájdete ho v ponuke Tipsport kasína a je produktom spoločnosti Kajot Games, ktorá je charakteristická svojou tradicionalitou. V jej portfóliu nenájdeme žiadne bombastické hry s prešpekulovanou funkcionalitou a či netradičnou bonusovou výbavou.

Joker Boom tvoria 4 valce, 3 riadky a obsahuje až 81 výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Na tomto Kajot automate sa točia ovocné symboly doplnené o klasické symboly ako sedmičky a hviezdy. Po grafickej a zvukovej stránke je úplne jednoduchý. Žiadne zdĺhavé animácie na ňom nečakajte. Chýbajú, no prospelo to dynamike hry.

Prvý valec s Wild symbolmi

Joker Boom ponúka hráčom aj zopár bonusových symbolov, ktoré výrazne pomôžu získať o čosi vyššie výhry. Tým prvým je Wild symbol. V pozícii žolíka sa objavuje len na prvom valci. V prípade, že po vytočení nevytvorí žiadnu výhernú kombináciu, ostane fixovaný na svojom mieste do ďalšieho spinu. Tým pádom máte dve šance na zisk výhernej kombinácie. Ide o akúsi druhú šancu.

Druhým bonusom je Scatter symbol v podobe hviezdy. Pokiaľ ho vytočíte minimálne 3x, získate niekoľko pretočení s expandujúcim Wild symbolom na prvom valci.

To v praxi znamená, že keď vytočíte symbol Scatter trikrát, počas ďalších 10 spinov bude celý prvý valec pokrytý symbolom Wild, čo povedie k zisku mnohých výherných kombinácii. No a pri vytočení 4 symbolov Scatter získate až 20 pretočení s divokým prvým valcom. Tu však treba poznamenať, že sa nejedná o freespiny.

Niet viac čo dodať, už len vyskúšať

Jednoduchý, prehľadný a dynamický. Taký je online slot Joker Boom. Ako sme už v úvode spomínali, ocenia ho najmä nenároční hráči, ktorí sú verní klasickým ovocným automatom. Vďaka jeho špeciálnym bonusom to až taká nuda nie je. Skúste a uvidíte.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games