Age of Troy

Age of Troy


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Age of Troy zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj výherný automat Age of Troy za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Typ hry Videoautomat
Pomer obrazu 16:9
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 20 výherných línií
Výhernosť 96 %
Ďalšie vlastnosti hry nahradenie symbolov žolíkom (Wild), stacked wild symboly, Scatter symbol, free spiny, gamble funkcia

Cítite sa na to, stať sa hrdinom? Tak nestrácajte čas. Hradby Tróje o chvíľu padnú a poklady, ktoré sa v nej skrývajú, čakajú iba na vás. Hneď na úvod upozorňujeme, že ak ste doteraz neprišli na chuť automatom od EGT, budete čítať zbytočne. Je to ďalší z ich lowbudget titulov, ktorý sa zameriava viac na samotnú zábavu ako na dokonalý vizuál.

Rýchla zábava na valcoch bez pozlátka

Nie že by sme chceli automatu Age of Troy krivdiť. Vôbec nevyzerá zle, ale audiovizuálne orgie sa v ňom nekonajú. Ako sme však už povedali, nemusí to byť podstatné. Čaro sa totiž skrýva v samotnej hre.

Online automat Age of Troy je klasický automat s 5 valcami, troma riadkami a až 20 možnými výhernými líniami. Vašou úlohou je vytočiť na susediacich valcoch minimálne 3 rovnaké symboly a skompletizovať tak niektorú z výherných kombinácií.

Klasické štedré bonusy hry

Ak už zívate od nudy, ešte počkajte. Prichádzajú totiž bonusy. Nimi si môžete vylepšiť už tak celkom štedré výhry. Musíte síce znížiť svoje nároky na kreativitu a originalitu, ale odmenou vám budú štedré benefity automatu. Na to, aby vás automat Age of Troy pri sebe udržal, stačia úplne tie základné – Wild symbol a Scatter symbol.

Wild symbol sa tak ako vo väčšine ostatných automatov stará o to, aby ste dokázali urobiť aj z nevýhernej línie, líniu výhernú. Slúži ako žolík a dokáže v nevýhernej línii nahradiť chýbajúci symbol. Využijete ho v štandardnom hracom kole aj v vo voľných pretočeniach.

Aby ste sa však k freespinom prepracovali, musíte najskôr na valcoch vykrútiť aspoň 3 scatter symboly. Získate tak 12 pretočení zadarmo. Ak sa vám to máli, autori prihodili aj stacked wild symboly, ktoré sa pevne usadia na niektorom z valcov a uľahčia vám tak vytvorenie výhernej kombinácie. Scatter symboly môžete vytočiť aj v režime free spinov a získať tak ďalších 12 pretočení zadarmo. To už je podľa nás slušná ponuka.

Ak sa nebojíte ísť do rizika, čaká vás funkcia Gamble. a jej nástrahy. Je to klasika, vašou úlohou bude trafiť farbu nasledujúcej karty. Trafíte a výhra sa vám zdvojnásobí. Netrafíte, dovidenia a na peniaze zabudnite. Tak už to chodí. Je to o odvahe a o šťastí.

Zahrajte si Age of Troy zadarmo

Age of Troy asi nikdy nebude patriť do výkladnej skrine niektorého z online kasín. Neznamená to však, že by ste sa mali tomuto online automatu vyhýbať. Pod nie úplne moderným vizuálom sa totiž skrýva príjemná zábava a benefity. Aby ste si boli úplne istí, či je Age of Troy vašou šálkou kávy, odporúčame si ju najskôr vyskúšať zadarmo, napríklad aj u nás. Vidíme sa pred bránami Tróje.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Amusnet