30 Spicy Fruits

30 Spicy Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra 30 Spicy Fruits zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat 30 Spicy Fruits za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Máj 2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 95,80%
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Sladko-pikantný výherný online automat

Okoreňte si svoje všedné dni s online výherným automatom 30 Spicy Fruits. Ak máte radi ovocie, ktoré je osviežujúce, výživné a plné chuti, etipos kasíno prináša túto hru práve vám. Pokiaľ by ste sladkého mali dosť, zahryznúť môžete i do chilli papričky a vychutnať si poriadne štipľavé odmeny.

Predstavujeme vám online hrací automat 30 Spicy Fruits od spoločnosti EGT, ktorý je dostupný v počítačovej aj mobilnej verzii. Ide o videoslot s ovocno-pikantnou tematikou. Na 5 valcoch a 3 riadkoch s 30 fixne danými výhernými líniami sa točia klasické ovocné symboly, BAR-y, zvončeky a všetko umne dopĺňa chilli paprička. A práve vďaka nej sa môžete dopracovať k oveľa vyšším výhram. Ako zvyčajne, aj tu platí, že kombinácie sú výherné v jednom smere, a to zľava doprava.

Získajte až 30 freespinov

Autori z EGT online hru 30 Spicy Fruits obohatili o hneď niekoľko klasických bonusových funkcií. Wild symbol, Scatter symbol, freespiny a progresívne Jackpoty.

Wild symbolom je už vyššie zmieňovanú chilli paprička. Ide o symbol s najvyššou hodnotu na automate. Až 1000-násobok získate, ak ju vytočíte 5x. V prípade absencie nejakého symbolu vo výhernej kombinácii ho chilli paprička nahradí.

Pozornosť by ste mali upriamiť aj na symbol mešca so znakom amerického dolára. Je to Scatter symbol a točí sa na druhom, treťom sa štvrtom valci automatu 30 Spicy Fruits. Cez tento symbol môžete prekĺznuť do hry s 30 freespinami. Počet voľných pretočení závisí od toho, koľkokrát mešec na valcoch vytočíte. Za sedem mešcov získate 7 freespinov, za osem 15 freespinov, no a za deväť plný počet 30. Počas freespinovej hry je možné opätovne získať ďalšie voľné pretočenia. Aby ste navýšili svoje výhry, kliknite na funkciu Gamble (Risk). Ak uhádnete farbu zakrytej karty, výhra sa automaticky zdvojnásobí. Prídete však o ňu, ak si tipnete zle. Takže opatrne.

EGT Jackpot Cards - 4 progresívne úrovne jackpotu

V hornej časti automatu sa nachádza lišta so 4 číslami, ktoré priebežne narastajú. Ide o vedľajšiu bonusovú hru so 4 progresívnymi Jackpotmi. Nájdete ich aj v hrách Flaming Hot, 5 Dazzling Hot, a má ich vlastne väčšina slotov od EGT. Hra o jeden z atraktívnych Jackpotov sa spúšťa náhodne po dotočení valcov zobrazením nápisu Jackpot Cards. Pokiaľ by sa na vás usmialo šťastie, spustí sa bonusová hra, kde bude vašou úlohou vyberať spomedzi 12 zakrytých kariet a nájsť 3 rovnakého druhu. Aký symbol nájdete, taký Jackpot bude váš.

Automat 30 Spicy Fruits aj cez mobil na eTIPOS.sk

Teraz už o online hracom automate 30 Spicy Fruits viete všetko potrebné a nič vám nebráni skúsiť na ňom šťastie. Nájdete ho i v slovenskom kasíne na eTipos.sk, kde si ho môžete zahrať cvične aj v demo verzii, kľudne aj na svojom mobile. Stačí kliknúť na možnosť „pokračovať pre zábavu“. Prajeme príjemné hranie.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet