Flaming Hot

Flaming Hot


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Flaming Hot zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat Flaming Hot za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 95,53%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Niečo pre neskúsených

S bonusovými funkciami online automatu Flaming Hot si vývojári zo spoločnosti EGT zrejme veľkú námahu nedali. To však na druhej strane v etipos.sk kasíne určite ocenia neskúsení hráči, pretože neobsahuje žiadne krkolomné bonusové funkcie, prečačkanú grafiku, či zdĺhavé animácie. Ak ste teda iba začínajúci hráč, nasledujúce riadky sú určené práve vám.

Flaming Hot je ovocný výherný automat zostavený z 5 valcov, 4 riadkov a 40 výherných línii. Ich počet je fixný. Ako zvyčajne, aj tu platí, že kombinácia je výherná vtedy, ak ju tvoria minimálne 3 rovnaké symboly začínajúce na prvom valci zľava a pokračujúce smerom doprava. Ak by sa vám podarilo vytočiť niekoľko výherných kombinácii na viacerých výherných líniách, všetky sa sčítajú. Pokiaľ však iba na jednej, zaráta sa iba tá s najvyššou hodnotou. Symboly tvoria rôzne druhy ovocia – čerešne, broskyne, jablká, hrozná, banány, melóny. Tie dopĺňajú ešte dva neovocné symboly, ktoré sú zároveň symbolmi s vyššími hodnotami – BAR a Sedmička.

Ako sme už v úvode načrtli, na automate Flaming Hot nenájdete nič revolučné, s čím by ste sa doteraz ešte nestretli. Hudba na automate nie je žiadna, jednotlivé dotočenia valcov sprevádzajú presne tie zvukové efekty, ktoré poznáte zo starších podnikov, kde v rohu stáli výherné mašiny. Grafika taktiež nie je svetoborná, ale postačujúca. Minimalisti si prídu na svoje. Ani v rámci bonusovej výbavy automatu nečakajte žiadne zázraky. Na druhom, treťom a štvrtom valci sa točí Wild symbol, ktorý vám v prípade potreby pomôže vyplniť chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Ďalším bonusovým prvkom je Scatter symbol, no tak trochu v inej podobe ako obvykle. Pri vytočení minimálne 3 jeho symbolov získate „iba“ okamžitú výhru. Pri tomto symbole je zvykom zisk aj niekoľkých freespinov, no tu to neplatí. To považujeme za veľké mínus, nakoľko možností na dosiahnutie vyšších výhier na slote Flaming Hot nie je veľa. Tento fakt mierne kompenzuje funkcie Gamble (Risk), vďaka ktorej môžete každú výhru zdvojnásobiť. Stačí si správne tipnúť farbu zakrytej karty.

Automat s progresívnymi jackpotmi

Čoraz viac hráčov vyhľadáva automaty s progresívnymi jackpotmi. Táto vedľajšia minihra väčšiny Amusnet automatov je aj súčasťou slotu Flaming Hot. Hodnoty 4 progresívnych jackpotov vidíte v hornej lište. Akonáhle sa na valcoch objaví symbol Jackpot Cards, automaticky sa aktivuje hra o jackpot. Následne budete musieť spomedzi 12 kariet otočených lícom nadol nájsť 3 karty rovnakého druhu. Pokiaľ ich nájdete, jackpot je váš. Na prvý pohľad to znie jednoducho, no dostať sa do hry o tieto jackpoty nie je také ľahké. Spoliehať sa budete musieť iba na náhodu a poriadny kus šťastia. A čo keď ho máte a ani o tom neviete? Treba vyskúšať.

Vyskúšajte si Flaming Hot na eTipos.sk

Teraz vám už nič nebráni sa do online výherného automat Flaming Hot pustiť. Myslíme si, že sme vám ponúkli všetky potrebné informácie, ktoré pred štartom hry potrebujete vedieť. Slot nájdete aj v širokej ponuke slovenského online kasína na eTipos.sk. Hra je dostupná aj v mobilnej verzii.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet