Caramel Hot

Caramel Hot


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Caramel Hot zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat Caramel Hot za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 95,77%
Volalita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Sladká ovocná klasika s progresívnymi jackpotmi

Caramel Hot je ďalší z radu ovocných výherných automatov od spoločnosti EGT, ktorý hráčom ponúka tradičnú retro tému. Nájdete na ňom symboly „starej školy“ vrátane citrónov, melónov, sliviek, čerešní, pomarančov, hrozna a ďalších. Väčšina vývojárov sa snaží klasickým ovocným automatom vdýchnuť život a urobiť hru atraktívnejšou. Kľúčová je teda v tomto smere najmä grafika. A slot Caramel Hot ju má relatívne solídnu. Automat ponúka vizuálne uspokojivý 3D dojem v pekných živých farbách. Čo sa týka hudby, v tomto smere nejde o nič revolučné.

Bonusy bez freespinov, to je škoda

Skladba online hracieho automatu Caramel Hot pozostáva z 5 valcov a 3 riadkov. Výherné línie sú variabilné, čiže ich konečný počet si môžete nastaviť podľa seba až do max. 30 línií (1, 5, 10, 20 a 30). Výherné kombinácie sú platné iba v jednom smere - zľava doprava. Pri viacerých výherných kombináciách na jednej línii platí iba tá najvyššia. V prípade vytočenia niekoľkých výherných kombinácií na viacerých výherných líniách sa hodnota výhier sčíta.

V hre sa stretnete s ovocnými a neovocnými symbolmi. Vyššiu hodnotu majú neovocné symboly – zvonček, sedmička a hviezda. Posledné dva menované prvky sú zároveň špeciálnymi symbolmi. Šťastné číslo 7 je Wild symbolom. Ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Ba čo viac, ponúka oveľa vyššie výhry ako klasické symboly. O niečo viac získate so Scatter symbolom, ktorým je už spomínaná hviezda. Odmenou za tri hviezdy je 5-násobok stávky, za štyri už 20-násobok, no a za päť dokonca 200-násobok stávky. Avšak pozor, iba za predpokladu, že hráte so všetkými 30 výhernými líniami. Čo nás trochu sklamalo rovnako ako pri hrách Burning Hot či Flaming Hot je, že za Scatter symboly nezískate žiadne freespiny. Ďalej je tu zabudovaná aj funkcia slúžiaca na zdvojnásobenie výhry – Gamble (Risk).

Caramel Hot aj s progresívnymi Jackpotmi

Progresívne Jackpoty má väčšina herných kúskov od EGT. A má ich našťastie aj Caramel Hot. Ide o vedľajšiu bonusovú hru so 4 kumulovanými jackpotovými výhernými úrovňami. A ako si o ne zahrať? Ak sa po skončení spinu objaví veľký nápis - Jackpot Cards, dostanete sa do bonusovej hry o jackpoty. Následne budete musieť spomedzi 12 zakrytých kariet nájsť 3 karty rovnakého druhu. A aký symbol nájdete, taký Jackpot bude váš.

Zaujal vás automat Caramel Hot? Zahrajte si v kasíne eTIPOS.sk

Pokiaľ inklinujete k automatom s tradičnou ovocnou témou a základnými bonusovými funkciami, Caramel Hot je pre vás ideálny. Ak však preferujete moderné špeciálne funkcie a bonusy, vyhľadajte si niečo iné. Tak či onak, automat Caramel Hot nájdete v online kasíne eTIPOS.sk, v ktorého ponuke je množstvo rôznorodých hier. Už si len správne vybrať.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet