20 Hot Blast

20 Hot Blast


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra 20 Hot Blast zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat 20 Hot Blast za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Retro automat, ovocné symboly
Dátum vydania: Marec 2019
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95,87%
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, násobitele výhier, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Retro automat 20 Hot Blast s modernými hernými prvkami

Nevoňajú vám príliš moderné automaty plné komplikovaných bonusov, špeciálnych funkcií a oslepujúcich efektov? Pokiaľ máte radšej „starú školu“ v podobe ovocných slotov, skúste šťastie s 20 Hot Blast. My sme si s ním užili kopec zábavy. Stojí naozaj za to.

Online slot 20 Hot Blast tvorí 5 valcov, 3 riadky a 20 pevne stanovených výherných línii. Kombinácia je výherná vtedy, ak v smere zľava doprava vytočíte minimálne tri rovnaké symboly v neprerušovanom slede. Automat je dielom spoločnosti EGT, ktorá má vo svojej zbierke množstvo ovocných automatov, stačí si spomenúť na Supreme Hot či 30 Spicy Fruits. Vybrať si ten správny tak nie je vôbec jednoduché. No ak máte radi retro kombinované s modernými bonusmi, ste na správnej adrese. Hra 20 Hot Blast ponúka dostatok príležitosti na dosiahnutie zaujímavých výhier.

Vyhrajte cez bonusy, je ich viac než dosť

Na ceste za atraktívnymi výhrami vám výrazným spôsobom pomôže Wild symbol v podobe bomby. Zobrazuje sa na stredných troch valcoch. Okrem toho, že nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, dokáže sa rozšíriť (expandovať) po celom valci. Po dosiahnutí výhernej kombinácie a pripísaní príslušnej výhry sa symboly výhernej kombinácie z automatu 20 Hot Blast vytratia. Na ich miesto spadnú symboly, ktoré boli nad nimi. To môže mať za následok zisk ďalších výherných kombinácii a aktiváciu násobiteľov výhier. Zisk každej ďalšej výhernej kombinácie zvyšuje multiplikátor výhier o +1, čiže x2, x3, x4, x5, atď.

Ďalej je tu Scatter symbol vyobrazený ako mech so znakom amerického dolára. Odmenou za jeho vytočenie je 5-, 50- alebo 500-násobok stávky. Pokiaľ by ste mali pocit, že výhry sú prinízke, siahnuť môžete i po obľúbenej funkcii Gamble, a tak trochu zariskovať. Aby ste výhru zdvojnásobili, musíte uhádnuť farbu zakrytej karty.

Bohatú bonusovú štruktúru výherného automatu 20 Hot Blast uzatvárajú progresívne Jackpoty. Sú štyri a ich aktuálne zostatky vidíte priamo nad valcami. V prípade, že sa na automate objaví nápis Jackpot Cards, vstúpite do hry o jeden z lukratívnych Jackpotov. Vašou úlohou bude vybrať z 12 zakrytých kariet 3 s rovnakým znakom.

Vyskúšajte 20 Super Blast v kasíne eTipos.sk úplne zadarmo

Rozhodli ste sa dať online hraciemu automatu 20 Hot Blast šancu? Ak áno, odporúčame vám si ho najprv zahrať zadarmo, aby ste sa zoznámili so všetkými jeho funkciami a bonusmi. Takúto skvelú možnosť ponúka slovenské online kasíno eTipos.sk, kde aj túto hru nájdete. Je jedno či hráte na počítači, tablete alebo mobile.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet