20 Super Hot

20 Super Hot


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra 20 Super Hot zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat 20 Super Hot za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 90,09%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Automat od EGT zo série Super Hot

Spoločnosť EGT, ktorá vyvíja kasínové hry už niekoľko rokov a patrí medzi špičku na iGamingovom trhu, má vo svojom portfóliu výherných automatov niekoľko ovocných mašiniek s prívlastkom Super Hot. Sú na vlas rovnaké, odlišujú sa iba v počte výherných línii – 20, 40 a 100. No a všetky tieto hry má v ponuke aj slovenské kasíno eTipos.sk.

Online výherný automat 100 Super Hot sme si predstavili nedávno, tentoraz sme si posvietili na jeho „dvojičku“ 20 Super Hot. Ak máte na automate radšej nižší počet výherných línií, tento stroj bude pre vás vhodnejší. Pokiaľ nie, odporúčame skôr zmienený Super Hot so 100 výhernými líniami.

20 Super Hot je klasický výherný automat s notoricky známymi bonusmi. Skladá sa z 5 valcov, 3 riadkov a teda 20 výherných línií. Tie sú fixne dané. Ako zvyčajne, aj tu platí, že výherná kombinácia pozostávajúca minimálne z troch rovnakých symbolov, musí ísť v smere zľava doprava a začínať musí už na prvom valci zľava. V rámci jedného spinu môžete vytočiť niekoľko výherných kombinácii na rôznych výherných líniách. V takomto prípade sa všetky výherné kombinácie sčítajú.

Scatter symbol s 500-násobkom stávky

Hra obsahuje dva tradičné bonusové symboly. Prvým je červená sedmička a vystupuje ako Wild symbol. Ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Zároveň ide o symbol s druhou najvyššou hodnotou v hre. Za červenú sedmičku môžete získať 2, 20 alebo 50-násobok stávky. Druhým bonusovým symbolom je žltá hviezda. Ide o Scatter symbol, ktorý však podobne ako pri automate Caramel Hot neaktivuje žiadne voľné pretočenia. To nás mierne sklamalo. Žltá hviezda je v hre 20 Super Hot symbolom s najvyššou hodnotou. Dostať za ňu môžete 5, 20 a 500-násobok stávky.

Double výhry a progresívne Jackpoty

Autori do hry našťastie zakomponovali ešte dve vedľajšie špeciálne funkcie. Tou prvou je funkcia Gamble (Risk), ktorú slúži na zdvojnásobenie výhry. Pri správnom tipe, akej farby je zakrytá karta, sa výhra automaticky zdvojnásobí. Druhou funkciou sú populárne progresívne Jackpoty. Sú štyri a ich hodnoty vidíte hore nad valcami. Všetky priebežne narastajú. V prípade, že sa na valcoch zobrazí nápis Jackpot Cards, automaticky vstúpite do hry o jeden z nich. Vašou úlohou bude vybrať spomedzi 12 zakrytých kariet 3 s rovnakým kartovým znakom. Ak ich nájdete, Jackpot preskočí na hráčske konto.

100 Super Hot aj zadarmo

Na online automate 20 Super Hot žiadne inovatívne prvky nečakajte. Odporúčame ho skôr tým menej znalým, ktorí s výhernými slotmi nemajú až tak mnoho skúseností. A najmä konzervatívnejším hráčom. Zahrať si ho môžete na skúšku úplne zadarmo aj v online kasíne. Stačí siahnuť po demo verzii na etipos.sk a kliknúť na „pokračovať pre zábavu“. Slot je samozrejme dostupný i v mobilnej verzii.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet