100 Super Hot

100 Super Hot


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra 100 Super Hot zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne SYNOT TIP.
Hraj výherný automat 100 Super Hot za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Jún 2017
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 100 (fixné)
Výhernosť (RTP): 95,76%
Volatilita: 1/5 (nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Viete koľko ovocných automatov je na trhu s kasínovými hrami? Asi ťažko. Nebudete tu „strúhať“ hrdinov, nevieme to ani my. Jedno však vieme. Online sloty s ovocnou tematikou hrajú prím a pochybujeme, že by sa to malo niekedy zmeniť. Vybrať si z tejto „ovocnej spleti“ nie je vôbec jednoduché. Každý hráč má pri výbere automatov svoje kritéria. Či už je to skladba valcov a riadkov, moderná grafika, RTP, či bonusová štruktúra.

100 výherných línii

Pokiaľ s kasínovými hrami iba začínate, zaškoliť sa môžete aj s výherným automatom nazvaným 100 Super Hot. Je produktom svetoznámeho poskytovateľa EGT, ktorý má vo svojej ponuke radovo desiatky podobných automatov. Ovocná téma si medzi hráčmi udržuje vysokú popularitu. Pre vás by sa mohol stať obľúbeným práve slot 100 Super Hot. A prečo? To vám hneď vysvetlíme.

Najväčšiu pozornosť na automate 100 Super Hot púta nepochybne počet výherných línii. Podobne ako pri 100 Burning Hot, je ich rovná stovka. Symboly sa točia na 5 valcoch a 4 riadkov. Aby bola kombinácia výherná, musí sa skladať minimálne z 3 symbolov, začínať na prvom valci vľavo a pokračovať smerom doprava.

Tradičná ponuka bonusov

Roztrieďme si teraz jednotlivé symboly. Tie sú ovocné a bonusové. Čerešne, citróny a pomaranče majú menšie výherné hodnoty, o niečo lepšie sú na tom slivky a melóny. Najviac v rámci ovocia vynáša hrozno. Nad všetkými vyčnievajú 2 špeciálne – Wild a Scatter symbol. Divokým symbolom je červená sedmička, ktorá dokáže v prípade potreby doplniť chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Okrem toho dokáže vytvoriť i samostatnú výhernú kombináciu. Scatter symbolom je hviezda. Ide o symbol s najvyššou hodnotou na automate, no podobne ako pri automate Caramel Hot musíme konštatovať, že neaktivuje žiadne voľné pretočenia. To vnímame ako veľké mínus.

V hre sú však ešte dve funkcie, vďaka ktorým môžu byť vaše výhry o niečo pestrejšie. Tou prvou je Gamble (Risk). Po každej výhernej kombinácii máte k dispozícii možnosť zdvojnásobiť výhru. Stačí uhádnuť farbu zakrytej karty. Druhou funkciou sú obľúbené progresívne Jackpoty. Na automate 100 Super Hot sú štyri a ich hodnoty vidíte v hornej lište na valcami. V prípade, že vám hra zobrazí dve slová: Jackpot Cards, automaticky vstúpite do hry o jeden z nich. Vašou úlohou bude vybrať spomedzi 12 zakrytých kariet 3 s rovnakým kartovým znakom.

Automat 100 Super Hot v kasíne

Na online automate 100 Super Hot žiadne bonusové zázraky nečakajte. Ocenia ho skôr nenáročnejší hráči. Autori z EGT opäť ukázali, že sa pri tvorbe slotov veľmi radi držia overenej klasiky, kde dominuje jednoduchá grafika a funkcionalita s tradičnými bonusmi. Automat 100 Super Hot má v ponuke aj slovenské kasíno Synot Tip. Pokiaľ s online automatmi nemáte až také bohaté skúsenosti, je skvelým odrazovým mostíkom na získanie potrebných vedomostí a zručností.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet