Oil Company II

Oil Company II


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Oil Company II zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat Oil Company II za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Púštne automaty
Dátum vydania: Február 2015
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 96,04%
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Staňte sa ropným magnátom

V Saudskej Arábii sa denne vyťaží približne 5 miliónov barelov ropy. Ide o obrovské zisky šejkov, ktorí ropné polia vlastnia. Čo tak si zobrať malý podiel z týchto megalomanských ziskov? Vďaka online hraciemu automatu Oil Company II od EGT vycestujete na Blízky východ, kde sa ocitnete priamo na mieste ťažby „čierneho zlata“. Buďte súčasťou ropného priemyslu - najlukratívnejšieho podnikania na svete.

Výherný automat Oil Company II je vyskladaný z 5 valcov, 4 riadkov a 40 výherných línii. Ich počet si môžete ľubovoľne zmeniť (1, 10, 20, 30 a 40). Výherné kombinácie sú platné zľava doprava. Pri viacerých možnostiach výherných kombinácií na línii platí iba tá najvyššia. V prípade viacerých výherných kombinácií v niekoľkých výherných líniách sa hodnota výhier sčíta. Čo by to bol za automat, ktorého hlavným motívom je ťažba ropy, bez možností dosiahnuť atraktívne výhry? Nemusíte báť, Oil Company II ich má v sebe zabudovaných niekoľko. Poďme si ich v skratke predstaviť.

Tradičná bonusová výbava

Ropný vrt je Wild symbol. Ako žolík vám pomôže vyplniť výhernú kombináciu v prípade absencie potrebného symbolu. Okrem toho za 3, 4 a 5 týchto bonusových symbolov obdržíte i okamžitú výhru. Logo ropnej spoločnosti je Scatter symbolom. Točí sa na stredných troch valcoch a okrem zdvojnásobenia stávky aktivuje aj bonusovú hru so 7 freespinami. Počas trvania režimu voľných otočení je možné opätovne získať ďalšie freespiny. Hráči, ktorí radi riskujú, môžu využiť aj obľúbenú funkciu Gamble (Risk). Pokiaľ uhádnete farbu zakrytej karty, výhru sa automaticky zdvojnásobí. Ak neuhádnete, o výhru prídete.

Bonusový okruh uzatvárajú 4 progresívne Jackpoty, ktoré sú súčasťou viacerých automatov od EGT. Medzi hráčmi sú obzvlášť populárne a niektorí z nich vyhľadávajú iba sloty s touto vedľajšou bonusovou hrou, ako napríklad Supreme Hot či Zodiac Wheel. Netreba sa čudovať, veď progresívne Jackpoty so sebou prinášajú štedré výhry. Aby ste si zahrali o niektorý z nich, musí sa na automate objaviť nápis Jackpot Cards. Je to iba o šťastí.

Hrací automat Oil Company II nájdete v kasíne eTipos.sk

Výherný automat Oil Company II ponúka zaujímavú zmenu, ktorá sa líši od bežných ovocných či dobrodružných tém. Bude tento slot pre vás zlatou baňou a prinesie vám vytúžené výhry? Vyskúšajte si ho v online kasíne eTipos.sk a dozviete sa. Veľa šťastia.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet