Rise of Ra

Rise of Ra


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Rise of Ra zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj výherný automat Rise of Ra za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Typ hry Videoautomat
Pomer obrazu 16:9
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 15 výherných línií
Výhernosť 95.97%
Jackpot 10 000
Dalšie vlastnosti hry nahradenie symbolov žolíkom (Wild), Scatter symbol, free spiny, násobiteľ výhry, gamble funkcia

V každom z nás sa skrýva dobyvateľské srdce a láka nás pustiť sa na cestu dobrodružstva. V reálnom živote sa nám príliš riskovať nechce. O to radšej sa púšťlame na nebezpečné výpravy aspoň virtuálne. Online hrací Automat Rise of Ra od EGT nám jednu takú výpravu umožní. Stačí mať pri sebe mešec peňazí a trochu šťastia. Ak sa na vás boh Ra usmeje, budete na konci vašej výpravy o dosť bohatší.

Všedný vizuál skrýva príjemné prekvapenia

Rise of Ra je 5 valcový automat s troma riadkami a 15 fixnými výhernými líniami. EGT sa nehrali na žiadnych vizionárov, ale stavili na istotu a na osvedčené automatové triky. Grafika vás na zadok neposadí, ale ani vyslovene neurazí, inšpiráciu v slávnej predlohe Book of Ra však nezaprie. A treba dodať, že sa o to ani nesnaží. Zvuky sú tiež na priemernej úrovni a vydržíte ich počúvať aj dlhšiu dobu.

Našťastie dobrý automat ne je len o vizuáli a Rise of Ra to vie. Svoje tromfy tak vyťahuje pri samotnom hraní. Princíp je samozrejme ten najjednoduchší možný.

Bonusy ako za starých dobrých čias

Výhry sú celkom slušné, no vďaka bonusovým hrám sa dajú aj pekne zvelebovať. Nečakajte žiaden výbuch originality. Bonusy sú stará dobrá klasika - Wild symbol a Scatter symbol.

Wild symbol vám dokáže zachrániť peniaze aj v tom prípade, že ste nedokázali zložiť výhernú líniu. Je to totiž žolík, ktorý dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol (okrem scatteru) a vďaka nemu tak môžete zmeniť tesnú prehru na veľkolepé víťazstvo. Okrem toho ešte aj zdvojnásobuje výhru na výhernej línii, ktorej je súčasťou.

Svoje výhody má aj druhý z bonusov – scatter symbol. Ten vám umožní získať až 15 free spinov. Podmienkou však je, že sa musí na hracom poli nachádzať minimálne 3 krát. Scatter vypláca výhry podľa výhernej tabuľky, ako každý iný symbol. V režime voľných pretočení navyše zvyšuje násobiteľ až na x3, takže akákoľvek výhra je príjemným prírastkom. Poteší aj to, že free spiny môžete vytočiť znova aj v špeciálnom režime pretočení zdarma.

Ak sa vám výhry mália, môžete skúsiť šťastie s funkciou Gamble. Cesta k dvojnásobnej sume peňazí je jednoduchá. Uhádnuť farbu, ktorá sa skrýva na odvrátenej karte. No ak neuhádnete, prichádzate o všetko.

Vyskúšajte automat Rise of Ra bez rizika

Online automat Rise of Ra odporúčame všetkým, ktorí majú radi klasické automatové hry a patria medzi konzervatívnejších hráčov. Žiadnu kreativitu nehľadajte. To čo ponúka je však na dobrej úrovni a určite vás na chvíľu zabaví. Odporúčame však najprv skúsiť Rise of Ra zadarmo, hoc aj u nás.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet