2 Dragons

2 Dragons


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra 2 Dragons zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne SYNOT TIP.
Hraj výherný automat 2 Dragons za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,28%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Automat s čínskym motívom

Tí z vás, ktorí obľubujú automaty s východoázijskou tematikou, určite ocenia slot s názvom 2 Dragons. Zostrojila ho spoločnosť EGT. Hra prebrala niekoľko významných znakov čínskej kultúry, predovšetkým povestných drakov. Tí sú dôležitou súčasťou nielen čínskej histórie, ale i modernej Číny. Prejdime si teraz najdôležitejšie vlastnosti, ktoré pred spustením online hracieho automatu 2 Dragons potrebujete vedieť.

Voliteľný počet výherných línii a niekoľko bonusov

Výherný automat 2 Dragons tvorí 5 valcov a 3 riadky. Výherných línii je tu 20 a ich počet si môžete pre každým spinom nastaviť podľa seba (1, 5, 10, 15 a 20). Kombinácia je výherná vtedy, ak sa na valcoch objavia minimálne 3 rovnaké symboly s tým, že začínať musí na prvom valci zľava a neprerušovane pokračovať smerom doprava. Pri viacerých možnostiach výherných kombinácií na jednej línii platí iba kombinácia s najvyššou hodnotou. V prípade viacerých výherných kombinácií na rôznych výherných líniách sa hodnota výhier sčíta.

Všetky symboly pekne zapadajú do celkovej témy hry. Okrem symbolov 10, J, Q, K a A na ňom nájdete čínsky lampión, symbol Jin a Jang a postavu akéhosi čínskeho cisára a jeho manželky. A práve fúzatý vládca so svojou pani sú na automate symbolmi s najvyššími hodnotami. Okrem nich sa na valcoch točia aj dvaja draci – zlatý a strieborný. Prvý je Wild symbolom, čo zanemená, že v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Druhý je Scatter symbolom, prostredníctvom ktorého je možné získať 15 voľných pretočení. Stačí, ak symbol strieborného draka vytočíte 3x kdekoľvek na valcoch. Počas freespinov je možné získať opätovne ďalšie voľné pretočenia. Využiť môžete aj funkciu Gamble (Risk), aby ste svoju výhru niekoľkokrát zdvojnásobili. Po kliknutí na ňu prejdete do novej obrazovky, kde bude vašou úlohou uhádnuť farbu zakrytej karty. Správny tip výhru automaticky zdvojnásobí, po nesprávnom o ňu prídete.

Máte radi progresívne Jackpoty?

Pokiaľ by sa vám spomínaných bonusov málilo, automat 2 Dragons obsahuje podobne ako pri hrách Secrets of Alchemy, 100 Burning Hot či Retro Style obľúbené progresívne EGT Jackpoty. Hodnoty všetkých 4 jackpotov, ktoré vidíte v hornej lište, sa tvoria zo stávok všetkých ostatných hráčov v kasíne. Keď sa na slote objaví symbol Jackpot Cards, automaticky sa spustí bonusová hra o Jackpoty. Vašou úlohou bude nájsť tri karty rovnakého druhu. Ak ich nájdete, stanete sa majiteľom jackpotu. Znie to celkom jednoducho, pravda? Avšak dostať sa do hry o Jackpoty závisí čisto iba od náhody a hlavne od šťastia. A čo keď ho máte práve vy? Skúste!

2 Dragons môžete hrať aj zadarmo

Po grafickej stránke nie je online automat 2 Dragons ničím mimoriadny, no i tak ponúka hráčom dostatok príležitosti na pekné výhry a to vďaka bonusom v podobe Wild, Scatter symbolu, či freespinom. A pri troche šťastia sa môžete dostať aj do atraktívnej hry o progresívne Jackpoty, ktorých hodnoty neustále narastajú. Online slot nájdete aj v Synot Tip kasíne, kde si ho môžete na začiatok vyskúšať aj úplne zadarmo. Hra je dostupná aj v mobilnej verzii.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Amusnet