Retro Style

Retro Style


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Retro Style zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: EGT
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,17%
Volalita: Stredná (3/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobiteľ výhier, 4 progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Slot štýlových veteránov

Snom každého chlapa bolo mať poriadne nablýskané fáro. Poniektorí dodnes túžia po nejakom zachovalom klasickom americkom „veteránovi“. Značky ako Dodge, Pontiac, Buick, Chevrolet, Cadillac, či Ford Mustang majú v dnešnom svete obrovskú, niekedy až nevyčísliteľnú hodnotu. Ak je táto automobilová téma vášmu srdcu blízka a v kasíne pred ruletami a kartami uprednostňujete hracie automaty, online slot Retro Style je šitý na mieru práve vám.

Hrací automat Retro Style od spoločnosti EGT tvorí 5 valcov, 3 riadky a 20 výherných línii, ktorých počet si nastavíte podľa seba (1, 5, 10, 15 a 20). Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Nekonečný rad bonusov

Na automate sa stretnete so symbolmi štýlových automobilových veteránov, ktoré sú doplnené o kartové symboly 9, 10, J, Q, K a A. Okrem nich na slote vystupuje aj nejaký solventný pán, ktorý je Wild symbolom. Zrejme ide o majiteľa všetkých tých krásnych štvorkolesových kúskov. V pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

Nechýba ani obľúbený Scatter symbol v podobe loga hry. Vďaka nemu sa dostanete do bonusovej hry s voľnými pretočeniami. Ich počet závisí od toho, koľkokrát Scatter symbol vytočíte. Za 3 vytočenia získate 15 freespinov, za 4 je to 20, no a za 5 dokonca až 25 pretočení zdarma. Ďalším plusom je, že každá výhra dosiahnutá počas freespinov je násobená x3.

S predstavovaním bonusov slotu Retro Style sme ešte neskončili. Každú jednu výhru môžete zdvojnásobiť, maximálne 5-krát. Stačí zakliknúť tlačidlo Gamble a skúsiť zariskovať. Aby ste výhru zdvojnásobili, je potrebné uhádnuť farbu nasledujúcej karty. Pokiaľ neuhádnete, o výhru prídete.

Hráte aj o 4 progresívne Jackpoty

Ďalšou lahôdkou Tetro Style sú 4 progresívne Jackpoty. V lište nad valcami vidíte priebežne stavy všetkých štyroch. Táto doplňujúca hra o progresívne Jackpoty sa spúšťa náhodne. Navyšovanie jackpotových úrovní prebieha po výpočte percentuálnej čiastky z hodnôt kvalifikujúcich sa stávok hráčov. Pokiaľ by sa vám jackpotová hra spustila, vašou úlohou bude spomedzi 12 kariet s logom EGT otočenými lícom dole vybrať 3 karty rovnakej farby.

Retro Style v online kasíne

A sme na konci. V skratke sme vám priblížili, čo všetko vás čaká na online výhernom automate Retro Style. Je toho viac než dosť, pravda? Autorov hry musíme pochváliť, že do slotu zabudovali takmer všetky bonusové vlastnosti, vďaka ktorým je možné získať luxusné výhry. Vyskúšajte si ho aj vy. V prípade, že by vám téma automobilových veteránov nebola po chuti, od spoločnosti EGT môžete vyskúšať niečo úplne iné. Napríklad Egypt Sky, Zodiac Wheel alebo Royal Secrets.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet