Egypt Sky

Egypt Sky


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Egypt Sky zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat Egypt Sky za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Amusnet
Téma automatu: Púštne automaty
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 96,30%
Volalita: Stredná (3/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Poklady neprebádaného starovekého Egypta

Viac než 3000 rokov bol Egypt centrom jednej z najvyspelejších civilizácií sveta. Z tohto obdobia sa zachovalo mnoho dôkazov o spôsobe ich života, cez rôzne texty až po monumentálne pyramídy. Zanechali po sebe aj obrovské množstvo pokladov, po ktorých ich hľadači bažia dodnes. Vykročte na etipos.sk do prostredie starovekého Egypta a vezmite si svoj podiel na online hracom automate Egypt Sky s témou púšte. Tento dobrodružne ladený slot od Amusnet si nás okamžite získal. V nasledujúcich riadkoch vysvetlíme prečo.

Výherný automat Egypt Sky tvorí 5 valcov, 4 riadky a 40 fixných výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Starí Egypťania, teda najmä faraóni, neboli len múdri a vynaliezaví, ale topili sa aj v bohatstve. Na ceste za hľadaním ich pokladov na valcoch online slotu Egypt Sky môžete využiť niekoľko bonusových prvkov. Trpezlivou hrou sa môžete dopracovať k skutočne parádnym výhram. Vieme o čom píšeme. Už-už keď sa zdalo, že minieme celý rozpočet, hranie ukončíme a celý slot „zahodíme do zabudnutia“, začali sa na ňom diať neuveriteľné veci. Stačilo len chvíľu vytrvať.

Expandujúci zafixovaný Wild symbol počas freespinov

Prvým bonusovým symbolom, ktorý spestrí vašu dobrodružnú cestu za pyramídami, je Wild symbol. Vyobrazený je ako kríž a objavuje sa na druhom, treťom a štvrtok valci. V pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. No okrem toho, ak je súčasťou výhernej kombinácie, expanduje po celom valci. Jeho rozšírenie na všetky 4 riadky môže mať za výsledok zisk niekoľkých ďalších výherných kombinácii.

Druhým špeciálnym symbolom je symbol oázy. Ide o Scatter symbol, pomocou ktorého sa dostanete do bonusovej hry s freespinami. Za tri jeho vytočenia získate 3 voľné pretočenia, za štyri 5 freespinov, no a za päť symbolov až 7 voľných pretočení. Počas freespinovej hry sa aktivuje jedna zaujímavá extra funkcia. Akonáhle sa na valci objaví Wild symbol, rozšíri sa na celý valec a takto ostane zafixovaný až konca bonusovej hry s free spinmi. Neraz sme mali pred štvrtým alebo piatym otočením na automate 3 divoké valce, čo sa výrazne odzrkadlilo na našom hráčskom konte.

4 progresívne Jackpoty

Pokiaľ by sa vám nedarilo vytáčať Scatter symboly, k atraktívnejším výhram vedú ešte dve iné cestičky. Každú jednu výhru môžete 5x zdvojnásobiť. Stačí zakliknúť tlačidlo Gamble a pokúsiť sa o risk. Na to, aby ste výhru zdvojnásobili, stačí uhádnuť farbu nasledujúcej karty.

Ďalšou devízou slotu Egypt Sky sú 4 progresívne Jackpoty. V riadku nad valcami vidíte ich aktuálny stav. Samotná hra o progresívne Jackpoty sa spúšťa náhodne. Pokiaľ by sa vám spustila, vašou úlohou bude spomedzi 12 kariet otočenými lícom dole vybrať 3 karty rovnakej farby. Tu to všetko stojí a padá na šťastí a náhode.

Vyskúšajte automat Egypt Sky v kasíne eTIPOS.sk

Online výherný automat Egypt Sky od EGT zaujme skúsených aj neskúsených hráčov. Princíp hrania je podobne ako na automate Royal Secrets či Blue Heart veľmi jednoduchý, tu je však obalený do príjemnej grafiky so zvukovými efektmi, no a v neposlednom rade obsahuje celý rad špeciálnych bonusových vlastností. Čas strávený s ním sme si užili. Ako sme už vyššie spomínali, treba vytrvať a odmena sa dostaví. Držíme palce!

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet