Blue Heart

Blue Heart


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Blue Heart zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat Blue Heart za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Automaty plné pokladov
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 100
Výhernosť (RTP): 96,03%
Volalita: Nižšia stredná (2/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Hon za výhrami na valcoch sa môže začať

Hovorí sa, že modrá je dobrá. Či toto zľudovelé tvrdenie naozaj platí, o tom sa ľahko presvedčíte na online hracom automate Blue Heart. Pochádza z dielne EGT a nájdete ho aj v ponuke slovenského kasína etipos.sk. Motívom celej hry sú dvaja lupiči a ich zlodejské pohnútky. Pridajte sa na ich stranu a pokúste sa z klenotníctva vziať čo najviac šperkov v podobe nablýskaných výhier.

Hrací automat Blue Heart tvorí 5 valcov, 4 riadky a teraz pozor, až 100 výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Na valcoch sa točia dvaja lupiči – muž a žena. Apropo, ten chlapík sa dosť podobá na herca Ethana Hawke s briadkou. Okrem nich nájdete na automate symboly drahých šperkov s rôznymi hodnotami. Na ceste za vytúženými výhrami môžete využiť aj niekoľko bonusových vlastností, ktorými slot disponuje. A nie je ich málo.

Bohatá bonusová štruktúra

Prvým špeciálnym symbolom je Wild symbol vyobrazený ako modré diamantové srdce. Odmení vás rovno dvakrát. Za 3 až 5 vytočení srdca získate okamžitú výhru, navyše v pozícii žolíka nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Viac získate vďaka Scatter symbolu, ktorý sa objavuje na druhom, treťom a štvrtom valci. Ak ich na týchto valcoch vytočíte, s lupičmi preniknete do klenotníctva, kde máte možnosť počas 10 voľných pretočení uchmatnúť čo najviac trblietavých šperkov. Záleží už len na vašej šikovnosti a šťastí, aký veľký lup z klenotníctva odnesiete.

Pokiaľ by sa vám do klenotníctva nedarilo až tak často prekĺznuť, netreba zúfať. Po každej výhre môžete využiť funkciu Gamble (Risk) a pôvodnú výhru navýšiť. V tejto bonusovej minihre je možné výhru zdvojnásobiť maximálne 5-krát. Stačí, ak uhádnete farbu nasledujúcej karty. Správny tip znamená zdvojnásobenie výhry, nesprávny stratu.

Rozbi niektorý zo 4 jackpotov

Veľkým plusom online hracieho automatu Blue Heart sú 4 progresívne Jackpoty, ktorých hodnota neustále narastá. A ako ich vyhrať? Vlastne je to úplne jednoduché. V poli máte na výber 12 kariet. Ak vyberiete 3 s rovnakou farbou, vyhrávate zodpovedajúcu čiastku uvedenú v hornej časti obrazovky.

Vyskúšajte si automat Blue Heart, dajte mu šancu v kasíne

Dovolíme si tvrdiť, že výherný automat Blue Heart je určený skôr pre nenáročných hráčov. Je ideálnym spoločníkom na zrelaxovanie a vďaka jeho širokej bonusovej výbave je možné pri troche šťastia aj niečo pekné vyhrať. Tak čo, dáte mu šancu? Vyskúšajte hrať v online kasíne etipos.sk. Ide to aj zadarmo bez registrácie, no škoda by bola nevyužiť fantastické privítacie bonusy pre nových hráčov.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od Amusnet