Money Vaults

Money Vaults


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Money Vaults za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Automat s drahými kameňmi
Dátum vydania: Október 2023
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,24 % (v kasínach môže byť nastavené od 85,01 % - 98,07 %)
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, Sticky Respin, Hold and Spin (aj možnosť kúpiť), násobiteľ výhier, progresívne Jackpoty, Gamble, automatická hra, turbo režim

Otvorte trezory plné žiarivých drahokamov s online automatom Money Vaults od Synot Games. Tento klenot medzi automatmi vás zavedie do podzemných miestností, kde každé zatočenie môže odhaliť veľké poklady. Drahokamy sú tu viac než len nablýskané ozdoby - sú kľúčom k bohatstvu.

Skladba a téma automatu

Výherný automat Money Vaults má 5 valcov a 3 riadky. Na 20 fixných výherných líniách, ktoré platia zľava doprava, vám spoločnosť budú robiť drahé kamene, srdcia, hviezdy, sedmičky, a veríme, že aj štedré výhry. Téma hry zaujme každého, kto túži po pocite luxusu a blahobytu. Každý detail hry je dizajnovaný tak, aby vám priblížil bohatstvo skryté v tajných komnatách plných pokladov.

Bonusy a špeciálne funkcie

Prejdime však teraz k tým najkrajším perličkám Money Vaults - bonusovým funkciám. V prípade, že vytvoríte akúkoľvek výhernú kombináciu, aktivujú sa Sticky Respins. Výherné symboly rovnako ako v hre Respin Queen ostanú na svojich miestach a vy máte šancu získať ďalšie výhry bez ďalšej stávky. Bezplatné respiny pokračujú, až kým sa neobjavia ďalšie rovnaké symboly, alebo kým nezaplníte všetky políčka hracieho poľa. Táto funkcia vám môže pomôcť získať naozaj zaujímavé výhry, a to všetko v rámci jediného spinu.

A to nie je všetko, pretože ak by sa vám podarilo zaplniť tri, štyri alebo päť valcov rovnakými symbolmi, aktivujete funkciu Full Reels Multiplier. Podľa počtu zaplnených valcov sa multiplikátor môže vyšplhať až na pôsobivý 5-násobok vašej výhry.

Ďalšou nemenej dôležitou bonusovou funkciou je Hold and Win. Možno ju už poznáte z hry Aztec Jaguar. Táto funkcia sa aktivuje vtedy, keď sa na valcoch objaví šesť alebo viac bonusových symbolov Scatter (trezor), každý z nich nesúci hodnotu násobku vašej stávky. Priamo pred vašimi očami sa odohráva scéna plná napätia, počas ktorej sa spúšťa trojica respinov, a vy máte možnosť uzamknúť ďalšie trezory a resetovať počet respinov na plný počet, teda tri. Každý nový trezor, ktorý vytočíte, sa pripojí k už uzamknutým, čím sa zvyšujú vaše šance na získanie väčšje výhry. A ak sa vám podarí zaplniť všetkých 15 pozícií trezormi, tučný GRAND jackpot pristane na vašom konte. A viete, čo je úžasné? Že ak sa vám nechce čakať, kým vytočíte šesť trezorov a aktivujete Hold and Win, môžete to všetko preskočiť a túto funkciu si jednoducho kúpiť. Vyjde vás to na 70-násobok stávky.

Online hrací automat Money Vaults ďalej v niektorých kasínach disponuje aj progresívnymi jackpotmi Synot Progressive Bonus v štyroch rôznych úrovniach - Diamond, Gold, Silver a Bronze. Tie sa každým spinom neustále zvyšujú, pretože časť stávky sa pridáva do celkovej jackpotovej sumy. Tieto jackpoty sa môžu aktivovať náhodne počas akéhokoľvek pretočenia a môžu vám priniesť významné výhry.

Hrajte na mobile úplne zadarmo

Na záver môžeme zhodnotiť, že Money Vaults je klenotom medzi slotmi s tematikou drahých kameňov. Jeho elegantnej grafike a očarujúcim funkciám ako Sticky Respins a Hold and Win, sa len ťažko odoláva.

V Tipos kasíne nájdete aj demoverziu, ktorá vám umožní zažiť všetko, čo Money Vaults ponúka, bez riskovania vlastných prostriedkov. Dostupnosť na mobilných zariadeniach zase znamená, že poklad môžete hľadať kdekoľvek, či už v pohodlí domova alebo na cestách. Ak teda máte chuť hľadať skryté poklady a objavovať vzrušujúce bonusové funkcie, Money Vaults vás nesklame.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games