Secrets of Alchemy

Secrets of Alchemy


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Secrets of Alchemy zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat Secrets of Alchemy za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 96,1%
Volalita: Nižšia stredná (2/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Alchýmiou za výhrami na valcoch

Predstavte si, že by ste si vedeli namiešať elixír zdravia, úspechu alebo lásky. Pekná predstava, no nereálna. Čo tak skúsiť nemiešať si elixír zaujímavých výhier? S online automatom Secrets of Alchemy v ponuke online automatov kasína etipos.sk to v kombinácii s malou dávkou šťastia možné je. Pokúste sa premeniť všetky symboly na valcoch na atraktívne výhry.

Výherný automat Secrets of Alchemy skonštruovala spoločnosť EGT a vyskladala ho do 5 valcov a 3 riadkov. Počet výherných línií nie je fixný, vybrať si môžete z 1, 10, 15, 20 alebo maximálne 25 výherných línií. Výherné kombinácie platia iba v jedinom smere a to zľava doprava. Pokiaľ vytočíte viac výherných kombinácii na jednej línii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, vaše výhry z nich sa sčítavajú.

Ako namiešať elixír vysokých výhier?

Vlastnosti online slotu Secrets of Alchemy spĺňajú predstavy aj tých najnáročnejších hráčov vďaka jeho bonusovej výbave. Tá je naozaj pestrá. Po každej výhernej kombinácii dochádza k špeciálnemu javu, tzv. lavínovému efektu, pri ktorom sa všetky symboly výhernej kombinácie stratia a nahradia sa symbolmi umiestnenými o riadok vyššie. Takto sa dá pokračovať ďalšími novými výhrami, pokým na slote vznikajú nové výherné kombinácie.

Dôležitým bonusovým symbolom je Wild symbol v podobe bradatého alchymistu. Objavuje sa na všetkých valcoch okrem prvého zľava a jeho úlohou je v úlohe žolíka nahradiť chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii.

Ďalším významným bonusovým prvkom je Scatter symbol znázornený ako vznášajúci sa ostrov. Objavuje sa na prvých troch valcoch zľava. Ak ho vytočíte na prvom, druhom a treťom valci, okrem okamžitej výhry podľa výhernej tabuľky aktivujete aj bonusovú hru so 7 voľnými pretočeniami. Počas voľných pretočení je možné získať opätovne ďalšie freespiny.

Na zvýšenie dosiahnutých výhier môžete siahnuť i po funkcii Gamble (Risk), kde musíte uhádnuť farbu nasledujúcej karty. Správny tip výhru zdvojnásobí, pri nesprávnom tipe o ňu prídete.

Obľúbené progresívne Jackpoty

Poslednou lahôdkou online automatu Secrets of Alchemy sú 4 progresívne Jackpoty, ktoré sú veľkým lákadlom pre mnohých hráčov. Aktuálny stav všetkých štyroch jackpotov vidíte v riadku nad automatom (štyri kartové znaky). Ich rast prebieha pri každej jednej stávke. Získať niektorý z jackpotov, to chce veľkú dávku šťastia. Do hry o Jackpot vstúpite vtedy, ak sa na automate náhodne objaví názov Jackpot Cards. Ak by sa na vás teda to povestné šťastie usmialo, presuniete sa do novej obrazovky s 12 kartami s logom EGT. Postupným klikaním na karty ich odkrývate. Ak odkryjete 3 rovnaké symboly, získate Jackpot príslušného znaku v jeho aktuálnej hodnote. Progresívne jackpoty obsahujú aj sloty ako Royal Secrets, Zodiac Wheel, či Egypt Sky.

Automat Secrets of Alchemy si môžete vyskúšať aj zadarmo

Teraz vám už nič nebráni, aby ste si online výherný automat vyskúšali aj vy. Nájdete ho v online kasíne na eTIPOS.sk. Môžete využiť aj alternatívu „hrať pre zábavu“, aby ste sa s ním dokonale zoznámili, zadarmo a dokonca bez registrácie. A kľudne aj na vašom mobilnom zariadení. Prajeme správny výber ingrediencii do vášho elixíru výhier!

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Amusnet