40 Super Hot

40 Super Hot


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra 40 Super Hot zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat 40 Super Hot za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Júl 2014
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 95,81%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Automat strednej kategórie zo série Super Hot

40 Super Hot je ovocný online výherný automat zo série Super Hot. Je takmer rovnaký ako jeho nadupanejšia verzia 100 Super Hot. Odlišuje a od neho počtom výherných línii a výškou vkladov. Aj po grafickej a zvukovej stránke na ňom autori zo spoločnosti EGT nič neubrali, no ani nepridali. To sa týka aj bonusovej výbavy tohto automatu.

Online slot 40 Super Hot sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 40 výherných línii. Pokiaľ hrávate radšej na 3 riadkoch, zvoľte si jednoduchšiu verziu 20 Super Hot s 20 výhernými líniami.

Pri všetkých verziách sú výherné kombinácie platné iba zľava doprava s tým, že začínať musia na prvom valci vľavo a bez prerušenia pokračovať smerom doprava. Základ je vytočiť 3 rovnaké symboly vedľa seba. Ak sa vám podarí vytočiť na viacerých výherných líniách niekoľko výherných kombinácii, všetky sa sčítajú. Na jednej výhernej línií platí iba najvyššia výherná kombinácia.

Klasická bonusová ponuka

Ak ste už na ecasino.etipos.sk hrali vyššie spomenuté verzie s 20 alebo 100 výhernými líniami, veľmi dobre viete, že všetky sloty Super Hot disponujú aj niekoľkými bonusovými symbolmi a progresívnymi Jackpotmi. I na automate 40 Super Hot je červená sedmička Wild symbolom, ktorá ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Dokonca aj sama dokáže vytvoriť výhernú kombináciu. No oveľa viac získate vďaka Scatter symbolu, ktorým je opäť žltá hviezda. Dostať za ňu môžete 5, 20 a 500-násobok stávky. Ale rovnako ako v ostatných dvoch verziách, ani tu neaktivuje žiadnu bonusovú hru či voľné pretočenia. Svoje výhry sa však môžete pokúsiť navýšiť vďaka funkcii Gamble (Risk). Stačí si správne tipnúť, akej farby je zakrytá karta.

Aj napriek relatívne chudobnej bonusovej ponuke je tu ešte jedna možnosť, ako zveľadiť svoje hráčske konto. Spoliehať sa však budete musieť len a len na šťastie. Dostať sa k progresívnym Jackpotom totiž nijako neovplyvníte. Na automate 40 Super Hot sú k dispozícii až 4 progresívne Jackpoty, ktorých hodnoty vidíte nad valcami. Všetky priebežne rastú, za čo môže fakt, že z každej stávky hráčov putuje malá čiastka práve do ich výšky. Do hry o niektorý z týchto atraktívnych Jackpotov vstupuje v tom momente, keď sa na valcoch objaví nápis Jackpot Cards. Vašou úlohou bude vybrať z 12 zakrytých kariet 3 s rovnakým kartovým znakom.

40 Super Hot aj v online kasíne eTipos.sk

Online hrací automat 40 Super Hot je určený hráčom, ktorí na automatoch preferujú jednoduchú bonusovú ponuku a klasické prostredie točiacich sa valcov. Pokiaľ by sa vám výšky vkladov zdali nízke, prejdite na verziu 100 Super Hot. Alebo naopak, ak by boli privysoké, vyberte si nižšiu verziu s 20 výhernými líniami. Všetky tri verzie nájdete v slovenskom kasíne eTipos.sk.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet