100 Cats

100 Cats


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra 100 Cats zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne SYNOT TIP.
Hraj výherný automat 100 Cats za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Automaty so zvieratami
Dátum vydania: Február 2016
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 100
Výhernosť (RTP): 96,03%
Volalita: Nižšia stredná (2/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

6 mačiek a 1 šelmička na valcoch automatu

Vraj čierna mačka prináša nešťastie a keď ju uvidíte, mali by ste si odpľuť. A čo prináša sto takýchto mačičiek? Na online hracom automate 100 Cats zábavu a zaujímavé výhry. Vyskúšajte si tento „mačací“ slot od Amusnet, ktorý nájdete aj v pestrej ponuke online automatov na synottip.sk.

5 valcov, 4 riadky a neuveriteľných 100 výherných línii, ktoré si môžete zvoliť podľa seba (1, 20, 30, 50 a 100). To sú základné parametre výherného automatu 100 Cats. Výherné kombinácie platia iba v jednom smere a to zľava doprava. Samozrejme v neprerušovanom slede. V prípade, že vytočíte viac výherných kombinácii na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Na tomto online automate, ktorý mimochodom skonštruovala spoločnosť Amusnet, nájdete až 6 druhov mačiek. Pomenovať všetky plemená si netrúfame, no medzi týmito štvornohými domácimi maznáčikmi sa objavuje aj jedna dvojnohá šelmička. Ide o blondínku, ktorá sa náramne podobá na slávnu Marylin Monroe. Teda aspoň nám. Táto atraktívna slečinka je Wild symbolom a v podstate i symbolom s najvyššou hodnotou na automate. Ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

Symbol s názvom Cats Family je Scatter symbolom. Objavuje sa iba na druhom, treťom a štvrtok valci. Ak sa vám ho podarí na nich vytočiť, nielenže získate okamžitú výhru, ale presuniete sa aj do bonusovej hry s 10 voľnými pretočeniami. Počas nich sa dajú opätovne získať ďalšie a ďalšie freepiny. Všetky dosiahnuté výhry je možné niekoľkokrát zdvojnásobiť a to obľúbenou funkciou Gamble (Risk).

V hre až 4 progresívne Jackpoty

A teraz to najdôležitejšie. Fanúšikovia EGT veľmi dobre vedia, že hry tejto spoločnosti sú doplnené o atraktívne progresívne Jackpoty. Na online automate 100 Cats sú až štyri. Ich aktuálnu hodnotu vidíte v lište nad valcami. Hru o progresívne jackpoty obsahujú aj ďalšie sloty od EGT ako 5 Dazzling Hot, Burning Hot, či Casino Mania.

A ako sa k nim dopracovať a získať ich? Pomôže iba herné šťastie. Možnosť zahrať si o jackpoty sa spúšťa náhodne. Pokiaľ by sa vám táto bonusová hra spustila, presuniete sa do novej obrazovky s 12 kartami s logom EGT. Postupným klikaním na karty ich odkryjete. V prípade, že odkryjete 3 rovnaké symboly, získate Jackpot aktuálnej hodnoty. Naozaj jednoduché.

100 Cats si môžete zahrať v kasíne aj zadarmo

Milovníci zvierat, a mačiek obzvlášť, si na automate 100 Cats zgustnú. Nielenže si užijú prítomnosť týchto chlpáčov, ale svoje konto môžu i hladko zveľadiť. Skúste si automat zahrať najprv zadarmo a uvidíte, či vás osloví. Pokiaľ by to nebola vaša šáločka kávy, verte, že z našej bohatej ponuky automatových hier si určite niečo zaujímavé vyberiete.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Amusnet