20 Joker Reels

20 Joker Reels


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra 20 Joker Reels  zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat 20 Joker Reels za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: December 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95,82%
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Čo ponúka ovocný automat 20 Joker Reels

20 Joker Reels od spoločnosti EGT je ďalším automatom s ovocnou tematikou. Práve táto téma sa stala dlhodobo najpopulárnejšou a najžiadanejšou vo svete hazardných hier. Pokiaľ ste už prišli do kontaktu s automatmi od spomínaného providera, iste viete, že po grafickej stránke až tak neohurujú. Hráči sa skôr sústredia na funkcionalitu a príležitosti, ako získať hodnotnejšie výhry. A online výherný slot 20 Joker Reels ich v sebe má našťastie zabudovaných niekoľko.

Online hrací automat 20 Joker Reels je vyskladaný do 5 valcov a 3 riadkov. K dispozícii máte 20 fixne daných výherných línií, na ktorých výherné kombinácie platia zľava doprava. Samozrejme, v neprerušovanom slede po sebe. Ovocie, BAR-y, zvončeky a sedmičky. To sú symboly, ktoré sa točia na valcoch. Za ovocné symboly sú odmeny nižšie, za tie neovocné o niečo vyššie. Napríklad za červenú sedmičku si prilepšíte o 2, 5 a 50-násobok stávky. V prípade, že sa vám podarí vytočiť niekoľko výherných kombinácii na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa pekne spočítajú a pripíšu na hráčske konto.

Klasická ponuka bonusov

Prejdime však k tomu podstatnému, čo výherný automat 20 Joker Reels ponúka. Na mysli máme jeho bonusovú výbavu. Ako prvý uvedieme Wild symbol v podobe veselého žolíka. Hoci sa objavuje „len“ na druhom, treťom, štvrtom valci, jeho výskyt bol pri našom testovaní pomerne častý. Druhým špeciálnym symbolom je vrece so symbolom amerického dolára. Ide o Scatter symbol, ktorý však podobne ako na Sizzle Fire od Apolla neaktivuje žiadne freespiny či inú bonusovú minihru. Dostanete za neho iba okamžitú výhru. A tá vôbec nie je zanedbateľná. Za tri Scatter symboly získate 3-násobok stávky, za štyri už 20-násobok, no a za päť dokonca až 500-násobok stávky. Autori do hry zakomponovali aj funkciu Gamble (Risk), vďaka ktorej môžete svoje výhry zdvojnásobiť. Po kliknutí na ňu v pravom dolnom rohu sa pred vami objaví blikajúca karta s logom EGT. Napravo od nej máte na výber dve možnosti – red alebo black. Aby ste výhru zdvojnásobili, musíte uhádnuť farbu karty. No ak si tipnete nesprávne, o celú výhru prídete.

Hrajte o progresívne Jackpoty v kasíne eTipos.sk

Trendom moderných online výherných automatov sú progresívne Jackpoty. Aj medzi hráčmi u nás sú čoraz viac vyhľadávané. Na online slote 20 Joker Reels môžete hať o štvoricu EGT jackpotov. Aktuálne hodnoty všetkých štyroch sú zobrazené priamo nad valcami. Hra o ne sa podobne ako na 40 Super Hot či Extra Stars spúšťa kedykoľvek bez ohľadu na výšku stávky po tom, ako sa na obrazovke objaví nápis Jackpot Cards. Vašou úlohou bude vybrať z 12 zakrytých kariet 3 s rovnakým kartovým znakom.

Online automat 20 Joker Reels si môžete na začiatok vyskúšať aj úplne zadarmo. Hru nájdete aj v slovenskom online kasíne eTipos.sk. A ak točíte valcami radšej na mobile, nech sa páči, slot je samozrejme dostupný aj v mobilnej verzii.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet