Extra Stars

Extra Stars


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Extra Stars zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat Extra Stars za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Amusnet
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95,78%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, re-spiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Pravidelná konzumácia ovocia má pozitívny vplyv na zdravie a dobrú náladu. Je čas ochutnať ovocie tak trošku aj v inej forme. Vyskúšajte si v kasíne etipos.sk online výherný automat Extra Stars, ktorý je plný chutného a šťavnatého ovocia, herných bonusov, a pri správnej dávke šťastia aj zaujímavých výhier.

Neobyčajný Wild symbol a obojsmerné výherné kombinácie

Hrací automat Extra Stars je online hrou od spoločnosti EGT. V jej portfóliu nájdete mnoho klasických slotov, odlišujúcich sa grafickým prevedením či bonusovou výbavou. Niektorým hráčom pri výbere postačí jednoduchý rýchly automat, iní potrebujú mať v hre množstvo nadstavbových minihier a rôznych bonusov. Online hra Extra Stars sa nachádza kdesi medzi. Skladá sa z 5 valcov, 3 riadkov a 10 výherných línii. Ich počet si môžete zvoliť podľa seba. Hrať je možné s 1, 3, 5, 7 alebo 10 líniami. Veľkým plusom je, že výherné kombinácie platia v oboch smeroch, čiže aj zľava doprava, aj sprava doľava. Začínať však musia vždy na krajnom valci.

Ako sme už načrtli, bonusová výbava automatu nie je chudobná, ale ani nadštandardne bohatá. Medzi symbolmi ovocia a červenej Sedmičky, ktorá má mimochodom v hre najvyššiu hodnotu, sa objavuje aj symbol Hviezdy. Točí sa na druhom, treťom a štvrtom valci. Ide o expandujúci Wild symbol s ďalšími špeciálnymi funkciami. Je žolíkom, ktorý supluje chýbajúce symboly vo výhernej línii. Akonáhle sa v hre objaví, zafixovaný ostane na svojom mieste a expanduje na celý valec. Týmto spôsobom je teda možné vytvoriť niekoľko ďalších výherných kombinácii. Následne sa spustí bezplatný re-spin, čo môže mať za následok zisk ďalších výhier. A nezabúdajte na to, že výherné kombinácie platia v oboch smeroch. Následne pre ďalšie navýšenie svojich výhier môžete siahnuť aj po funkcii Gamble (Risk), kde hádate farbu zakrytej karty.

Extra Stars aj s progresívnymi Jackpotmi

Hracie automaty od EGT disponujú väčšinou aj obľúbenými progresívnymi Jackpotmi. A má ich aj slot Extra Stars. Ide o doplnkovú bonusovú hru so 4 kumulovanými jackpotovými úrovňami. Vstup do hry o niektorý z Jackpotov je náhodný a závisí iba od šťastia. Akonáhle sa aktivuje hra Jackpot Cards, máte vyhraté. Presuniete sa do bonusovej hry, kde si budete musieť vyberať spomedzi 12 kariet s logom EGT otočených lícom nadol. Aká tri karty s rovnakým symboom nájdete, taký jackpot bude váš.

Vyskúšajte si Extra Stars na eTipos.sk

Hrací automat Extra Stars je dostupný aj v mobilnej verzii, pričom pravidlá hry, stávky a výhry sú rovnaké ako pri tej počítačovej. Tento šikovný automat so zaujímavými špeciálnymi funkciami nájdete aj v slovenskom online kasíne eTIPOS.sk, kde je možnosť zahrať si ho na skúšku aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet