Great 27

Great 27


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Great 27 zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj výherný automat Great 27 za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Retro automat s ovocnými symbolmi
Dátum vydania: Apríl 2019
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95,98%
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátor výhier, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Spoločnosť EGT si postupom času vybudovala skvelú reputáciu, a to aj zásluhou vkusných a jednoduchých výherných automatov. Jedným takým je aj online slot Great 27. Vďaka divokým symbolom, multiplikátorom, progresívnym Jackpotom a niekoľkým ďalším skvelým funkciám je tento automat moderným pojatím nadčasového retro herného štýlu. Nazrite s nami nostalgicky do sveta klasických automatov.

Dostatok bonusových funkcií

Ako už názov hry napovedá, automat Great 27 má na svojich 3 valcoch a 3 riadkoch 27 fixne daných výherných línií. Výherné kombinácie vznikajú od prvého valca zľava smerom doprava. V prípade viacerých výherných kombinácií na rôznych pozíciách valcov sa hodnota výhier automaticky sčíta. Symboly v hre pozostávajú prevažne z ovocia. Tri pomaranče, slivky, citróny alebo čerešne váš vklad zdvojnásobia. Za tri melóny alebo hrozná získate 16-násobok stávky, za tri fialové hviezdy 20-násobok stávky. Až fantastický 40-násobok stávky získate vďaka trom symbolom červenej sedmičky. V prípade, že by ste vytočili na všetkých pozíciách automatu rovnaký symbol, výhra sa multiplikátorom automaticky zdvojnásobí.

Na automate sa objavuje aj symbol šípky zapichnutej v terči s nápisom Great 27. Je to Wild symbol a ako zvyčajne supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Navyše tento divoký symbol dokáže vytvoriť samostatnú výherní líniu. A ak sa tak udeje, stojí to naozaj za to. Za tri Wild symboly v rámci výhernej línie totiž získate až 60-násobok stávky. Vyššie spomínaná fialová hviezda je Scatter symbolom, za ktorú môžete dostať až 10 freespinov. Aby ste ich získali, musíte ju vytočiť trikrát. Jedno voľné pretočenie môžete získať aj za zobrazenie troch čerešní na prostrednom riadku. Pokiaľ radi riskujete, svoje výhry sa môžete pokúsiť zdvojnásobiť. Slúži na to funkcia Gamble (Risk).

Buďte v strehu, hrajte o jackpoty

Našu recenziu online automatu Great 27 nemôžeme ukončiť inak ako progresívnymi Jackpotmi. Táto vedľajšia bonusovú hra sa medzi hráčmi teší čoraz väčšej obľube. Rast všetkých štyroch jackpotových úrovní prebieha po výpočte percentuálnej čiastky z hodnôt kvalifikujúcich sa stávok hráčov. Zahrať si o jeden z nich nijako neovplyvníte. Rovnako ako na automate Flaming Hot, aj tu sa musí náhodne objaviť nápis - Jackpot Cards. Ak by sa vám teda ukázal, vašou úlohou bude vybrať spomedzi 12 zakrytých kariet 3 rovnakého druhu. Ak sa vám to podarí, stanete sa majiteľom príslušného Jackpotu.

Hrací automat Great 27 aj cez mobil

3-valcový online výherný automat Great 27 je dostupný aj v slovenskom kasíne eTipos.sk. Hru si môžete zahrať aj prostredníctvom svojho mobilu, pričom pravidlá, stávky a výhry sú totožné s počítačovou verziou. Aby ste sa s automatom dostatočne zoznámili, využiť môžete i možnosť vyskúšať si hru zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet