Dice & Roll

Dice & Roll


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Dice & Roll zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat Dice & Roll za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Júl 2014
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95,76%
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Máte už svoj obľúbený ovocný automat?

Automaty s ovocnou tematikou z iGamingového trhu zrejme nikdy nevymiznú. Pri zbežnom pohľade na portfólia viacerých renomovaných providerov je ich nespočetné množstvo. Klasické ovocné sloty budú hrať prím zrejme ešte veľmi dlho, to nám dáte iste za pravdu. A preteky o čo najatraktívnejšie kúsky v tejto kategórii medzi vývojármi pokračujú, čo je pre nás hráčov len a len dobré. A ak sa pasujete skôr za konzervatívneho hráča, z ponuky hracích automatov TIPOSu by vás mohol zaujať online hrací automat Dice & Roll.

Skladba online výherného automatu Dice & Roll od EGT pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixne stanovených výherných línií. Tie ako obvykle platia v jednom smere, zľava doprava.

Wild symbol expanduje na susediace polia

Na automate Dice & Roll narazíte na klasické symboly ovocia – čerešne, citróny, slivky, pomaranče, melóny a hrozná. Doplnené sú o štyri neovocné symboly – zvončeky, sedmičky, hviezdy a hracie kocky.

Tri červené hracie kocky sú Wild symbolom, ktoré sa točia na všetkých valcoch. Ide o žolíka dopĺňajúceho chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. No keď sa sa divoký symbol na online automate Dice & Roll objaví, expanduje na všetky susediace pozície, čo vedie k zisku ďalších výherných kombinácii. Navyše i samotné hracie kocky vytvárajú výherné kombinácie.

Hviezda je Scatter symbolom, ktorá podobne ako na automate Burning Hot neponúka žiadne freespiny. Tu má ale aspoň najvyššiu hodnotu spomedzi všetkých symbolov. Za tri hviezdy získate 5-násobok stávky, za štyri 20-násobok a za päť krásny 200-násobok stávky. Pokiaľ by ste mali pocit, že vaše výhry nie sú dostatočné, môžete sa ich pokúsiť zdvojnásobiť. Slúži na to funkcia Gamble (Risk). Ak uhádnete farbu zakrytej karty, výhra sa automaticky zdvojnásobí. Po nesprávnom tipe o ňu prídete.

Progresívne Jackpoty na Dice & Roll

Progresívne Jackpotyväčšina EGT online automatov. A nechýbajú ani na slote Dice & Roll. Ide o doplnkovú bonusovú hru so 4 kumulovanými jackpotovými výhernými úrovňami. Ich rast prebieha po každej stávke hráčov. Možnosť zahrať si o jeden z nich nijako neovplyvníte. Na automate sa po každom spine môže náhodne objaviť veľký nápís “Jackpot Cards”. Pokiaľ by sa vám to stalo, presuniete sa do bonusovej hry o jackpoty kde bude vašou úlohou vybrať si spomedzi 12 zakrytých kariet 3 rovnakého druhu. Ak sa vám to podarí, príslušný Jackpot je váš.

Dice & Roll v kasíne eTIPOS.sk aj zadarmo

Na online hracom automate Dice & Roll nenájdete žiadne ďalšie špeciálne vlastnosti či nadštandardné bonusové funkcie, no i tak dokáže hráčom ponúknuť dostatok možností na získanie zaujímavých výhier. Hra je dostupná aj v mobilnej verzii, pričom všetky pravidlá sú rovnaké ako pri tej počítačovej. Vyskúšať si môžete aj úplne zadarmo, a to v online kasíne eTIPOS.sk.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet