Dice 81

Dice 81


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Dice 81 za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Ovocné výherné automaty
Dátum vydania: September 2018
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 94,9 %
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, automatická hra

Výhra za rovnaký symbol na 4 valcoch

Na prvý pohľad jednoduchý, no na druhej strane veľmi zábavný a relatívne štedrý. Aj taký je online výherný automat Dice 81. Ako už jeho názov napovedá, pozostáva z 81 výherných línii. Pri 4 valcoch a 3 riadkoch to znamená, že sa jedná o nelíniový automat, teda stačí aby rovnaké symboly ležali kdekoľvek na susedných valcoch.

Keďže ide o retro automat, na valcoch sa točia notoricky známe symboly ovocia – čerešňa, citrón, pomaranč, slivka, melón, kiwi. Tie sú doplnené o tri neovocné symboly – zvonček, hracia kocka a Joker.

Wild symbol, Scatter symbol a freespiny

Automat zostrojili vývojári zo spoločnosti Apollo Games a zabudovali do neho aj zopár bonusových funkcii. Inak by sa hra stala nudnou a stereotypnou záležitosťou. Prvým špeciálnym symbolom je Joker – Wild symbol. Ten v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Čiže ak by ste napríklad na prvých troch valcoch vytočili melón a na poslednom štvrtom by sa objavil Joker, výhernú kombináciu doplní a vy tak získate 10-násobok stávky. Joker má zároveň aj najvyššiu hodnotu. Pokiaľ by ste ho vytočili 4x, neminie vás odmena vo výške 150-násobku stávky. Nám sa ju síce nepodarilo získať, no vy budete mať možno viac šťastia.

Druhým špeciálnym prvkom je hracia kocka – Scatter symbol. Vďaka nej môžete získať freespiny. Koľko ich bude, to záleží od počtu vytočených hracích koniec na automate. V prípade, že vytočíte 3 kocky, získate možnosť si s ňou hodiť. Číslo, ktoré sa na kocke ukáže, určí počet freespinov. V tomto prípade je teda možné získať 1 až 6 bezplatných pretočení. Ak by ste ale vytočili na automate 4 alebo viac kociek, hádžete ňou až dvakrát, čo znamená zisk 2 až 12 freespinov. Počas bonusovej hry s pretočeniami zadarmo nie je možné opätovne získať ďalšie freespiny.

Online slot Dice 81 nájdete v kasíne Tipsport

Ako sme už v úvode spomínali, ovocný automat Dice 81 je čo sa týka hrania veľmi jednoduchý. S grafickým vizuálom, hudbou a zvukovými efektami si autori hry taktiež nelámali hlavu. Vsadili skrátka na overenú klasiku. Princíp hrania sme pochopili veľmi rýchlo, tento online automat určite ocenia skôr začínajúci hráči, alebo tí, ktorí obľubujú jednoduchú a rýchlu hru. Vyskúšať si ho môžete aj zadarmo v slovenskom kasíne Tipsport.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games