Burning Dice

Burning Dice


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Burning Dice za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, automatická hra

Ovocný automat s 81 výhernými líniami

Burning Dice je klasický ovocný automat, ktorý väčšina z vás určite pozná z kamenných herní a kasín. Pokiaľ preferujete túto kategóriu online slotov a s automatom ste sa ešte nestretli, poďte sa s ním zoznámiť.

4 valce, 3 riadky a 81 výherných línii. To sú základné číselné údaje hracieho automatu Burning Dice od spoločnosti Apollo Games. Na vytvorenie výhernej kombinácie musíte vytočiť 4 rovnaké symboly v rámci výhernej línie. Je ich až 81, čiže až taký problém to nie je. Záleží, čo na danej výhernej línii vytočíte. Najmenej získate so symbolom čerešne, citróna a pomaranča (len 1-násobok stávky), o niečo viac so symbolom slivky a hrozna (2-násobok stávky), so symbolom melóna a sedmičky (10-násobok stávky), no a najviac vyťažíte so symbolom ľadového muža, ktorý je zároveň aj Wild symbolom (150-násobok stávky).

Hoďte si kockou a získajte freespiny

Wild symbol, ktorým je teda už spomínaný ľadový muž, je žolíkom a v prípade potreby nahradí akýkoľvek iný symbol vo výhernej kombinácii okrem Scatter symbola. Scatter symbolom je hracia kocka, vďaka ktorej prekĺznete do bonusovej hry s voľnými pretočeniami. Ešte predtým však musíte hodiť kockou, aby ste sa dozvedeli, s koľkými freespinami budete hrať. Ak na valcoch vytočíte 3x kocku, hádzať budete iba jedenkrát. Pokiaľ by ste kocku vytočili 4x, hody budete mať dva. Z toho logicky vyplýva, že najmenej môžete získať 1 freespin a najviac 12. Zdá sa vám to povedomé? Veru, pamätáte si správne, rovnaký spôsob získania freespinov sme už videli na automate Dice 81. Oba automaty od Apollo Games sú si nesmierne podobné.

Automat Burning Dice na eTipos.sk aj s progresívnymi Jackpotmi

Ovocný hrací automat Burning Dice je dostupný v slovenskom online kasíne eTipos.sk, kde má hra v sebe zabudované i platformové Jackpoty. Progresívne Jackpoty, ktorých hodnoty neustále rastú, sú rozdelené do troch kategórií – Gold, Silver a Bronze. Na to, aby ste získali jeden z týchto atraktívnych Jackpotov, potrebujete len kúsok šťastia pri hre. Budete ho mať? Vyskúšajte!

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games