Dice Rush

Dice Rush


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Dice Rush za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT Games
Téma automatu: Ovocné automaty, klasické automaty
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5 v základnej hre, 27 v bonusovej hre
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, freespiny, Gamble (Risk)

Ani vás neomrzela jednoduchosť?

Jednoduchý, prehľadný, rýchly a hlavne pomerne štedrý na pekné výhry. Takto jednoducho by sa dal charakterizovať online hrací automat Dice Rush od spoločnosti SYNOT Games, ktorý sme našli v ponuke slovenského online kasína eTIPOS.sk. Na valcoch sa krútia tradičné symboly sedmičiek, BARov a dodnes populárne symboly ovocia. Čakajú len na to, aby ste z nich vycucali osviežujúcu a sladučkú šťavu.

Dice Rush tvoria iba 3 riadky, 3 valce a 5 pevných výherných línií, no v bonusovej hre s voľnými pretočeniami sa všetko zmení. Automat sa stane nelíniový a teda na 3 valcoch a 3 riadkoch vás čaká až 27 ciest k výhre (pozri typy výherných línií). Poďme však pekne po poriadku.

Výherné kombinácie platia zľava doprava a podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Tvorcovia Dice Rush sa prostredníctvom tohto slotu zamerali na hráčov, ktorí majú radi jednoduchší štýl hrania. Okrem jemne pohybujúcich sa svetelných čiar za valcami a trblietajúcich sa symbolov je grafické prevedenie jednoduché, no pekné a kvalitné. Hudobný sprievod sa nám počas hrania zdal príjemný a nerušivý.

Ide to aj bez Wild symbolu, naozaj

Ako sme už spomínali, Dice Rush tvorí základná hra, ktorá prebieha na 3 valcoch, 3 riadkoch a iba 5 výherných líniách. Síce neobsahuje žiadny Wild symbol, no funkcia Scatter symbolu všetko pekne vykompenzuje. V prípade, že na valcoch vytočíte 3 Scatter symboly (hracia kocka), presuniete sa do bonusovej hry s voľnými pretočeniami. To, aký bude ich celkový počet, určí číslo na každej kocke. Freespinov teda môže byť v rozmedzí od 3 do 18. Počas hry s voľnými pretočeniami sa počet výherných línii zvýši z 5 na 27, čoho následkom bude zisk slušných výhier.

Možno že ste si už zvykli na to, že neoddeliteľnou súčasťou slotov od SYNOT Games je i funkcia násobenia výhier – Gamble (Risk). Nájdete ju aj na výhernom automate Dice Rush. Vašou úlohou je uhádnuť farbu zakrytej karty. Pokiaľ trafíte, výhra sa zdvojnásobí, ak nie, prídete o všetko a vraciate sa k valcom.

Zahrajte si Dice Rush aj zadarmo

Ste priaznivcom jednoduchých online hracích automatov? Ak ste v duchu prikývli, Dice Rush by ste mali vyskúšať. Vytočená kombinácia 3 Scatter symbolov môže vaše hráčske konto úžasne zveľadiť. Pokiaľ vyžadujete od automatov s ovocím väčšiu rozmanitosť, vyberte si svojho favorita z ponuky ovocných slotov na našej stránke, kde je možnosť vyskúšať si ich úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games