Dice Dice Dice

Dice Dice Dice


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Dice Dice Dice za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Február 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95,68%
Volatilita: Stredne vysoká 4/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, re-spiny, násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Hoďte si šťastnou kockou

Vynikajúci nápad od autorov hier spoločnosti Red Tiger. Ešte predtým, ako sme sa pustili do hrania online výherného automatu Dice Dice Dice, lomcovali nami mierne obavy, ale i zvedavosť zároveň. Ten názov automatu v Niké kasíne nám prišiel dosť zvláštny, aj vám? Trikrát to isté slovo v názve slotu? Akonáhle sme sa však do neho pustili a absolvovali pár pretočení, všetko nám docvaklo. Ako už samotný názov prezrádza, ústredným prvkom je kocka. A táto kocka dokáže veľké veci. Poďme si ale najprv prejsť základné údaje hry.

Dice Dice Dice je 5-valcový online slot s 3 riadkami a 10 fixne danými výhernými líniami. Ako zvyčajne, aj tu sú výherné kombinácie platné v jednom smere, zľava doprava. Pri viacerých možnostiach výherných kombinácií na rovnakej línii platí iba kombinácia s najvyššou hodnotou. V prípade viacerých výherných kombinácií na rôznych výherných líniách sa hodnota výhier sčíta. Na valcoch sa točia typické ovocné symboly doplnené o zvončeky, diamanty a sedmičky. A práve tieto tri neovocné symboly majú v hre najvyššie hodnoty. Napríklad: 3x Sedmička = 20-násobok stávky, 4x Sedmička = 50-násobok a 5x Sedmička = 150-násobok stávky.

Slušná dávka špeciálnych funkcií automatu

Prejdime ale teraz k tomu najdôležitejšiemu bodu a to je už vyššie spomínaná hracia kocka. Objavuje sa síce iba na strednom valci online automatu Dice Dice Dice, no vďaka nej môžete získať Wild symboly, násobitele výhier a dokonca aj bezplatné re-spiny. Áno, čítate správne. Všetky tieto bonusové vlastnosti dokáže šťastná kocka aktivovať. V pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Ak sa tak stane, môže sa roztočiť a udeliť multiplikátor výhry od 1 do 6. Pokiaľ by ste teda vytočili výhernú kombináciu s kockou na strednom valci a po roztočení sa na kocke ukáže číslo 5, nadobudnutá výhra sa vynásobí číslom 5. A čo je skvelé, na strednom valci sa môže objaviť aj dvojica alebo trojica kociek. Celkový násobiteľ výhier môže koniec-koncov vystúpiť až na číslo 18. Počas točenia valcami sa náhodne môže aktivovať séria re-spinov so zvýšenou šancou na šťastnú kocku. Jednotlivé hody kockou zvyšujú celkový výherný multiplikátor, ktorý je zobrazený priamo nad valcami.

Red Tiger Progresívne Jackpoty

Red Tiger výherné automaty, teda väčšina z nich, v sebe ukrývajú aj populárne jackpoty. Túto bonusovú minihru o vedľajšiu výhru nájdete aj na hracom automate Dice Dice Dice. Vlastne sú tu až dva progresívne jackpoty - denný Daily Drop a celkový Mega Drop. Pri dennom Jackpote sa postupne odratúva aj čas, do ktorého ho vždy niektorý hráč získa.

Roztočte kocku na Dice Dice Dice automate

Prinesie vám kocka šťastie? Veríme, že áno. Vyskúšajte si výherný automat Dice Dice Dice napríklad aj v slovenskom Niké.sk, a pošteklite pani šťastenu. Veď čo ak práve na vás sa usmeje? Moderný ovocný automat, hracia kocka s atraktívnymi bonusovými funkciami, príjemný vzhľad, čo viac si želať?

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger