Mystery Apollo 2

Mystery Apollo 2


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Mystery Apollo 2 za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: neznámy
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 94,87 %
Volatilita: Stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, násobiteľ výhry, Respin, Mystery výhra

Mať vo svojom portfóliu kvalitný trojvalec je viac ako dôležité. To si uvedomujú aj v online kasíne Tipsport a zaradili už do svojej prvotnej ponuky 10 hier aj online automat Mystery Apollo 2 od Apollo Games.

Ak patríte medzi hráčov, ktorí preferujú predovšetkým 5 valcové automaty, o dôležitosti tých 3 valcových sa presvedčíte vtedy, keď sa vrátite unavení domov a máte chuť zahrať si niečo rýchle, jednoduché a pohodlné. Práve pre tieto situácie sú trojvalce stavané a Mystery Apollo 2 vás nenechá nenechá v štichu.

Prekvapeniami nabitý trojvalcový automat

Apollo Games síce nepatria k najväčším svetovým providerom, ale ich hry ako napríklad Gangster World, Mad Mechanic Deluxe či Slot Birds sú kvalitné, graficky výnimočné a ani bonusov väčšinou nebýva málo. Kumšt dokazujú aj v online slote Mystery Apollo 2, kde do obyčajného 3 valcového stroja dokázali implementovať všetky svoje prednosti a ešte aj kopec bonusových funkcií.

Mystery Apollo 2 má už spomínané tri valce, tri riadky, no ponúka parádnych 27 fixných výherných línií. To je slušné číslo na trojvalec. Vizuálne automat spája zdanlivo nezlúčiteľné témy, vesmír a ovocie. Čudné sa nám to však zdalo iba spočiatku, potom sme si zvykli a už sme to vôbec neriešili. Defacto tak hráte klasický ovocný automat s parádnou grafikou.

Koľko bonusov sa zmestí na tri valce?

Náročným hráčom by však vizuál a dobrá hrateľnosť určite nestačili a Apollo Games preto prihodilo aj nadmieru slušnú dávku bonusov. Základným typom bonusu, od ktorého sa následne odvíjajú tie ostatné je symbol Mixer. Akonáhle ho vytočíte, zmení sa na jednu zo špeciálnych bonusových funkcií a môže vám dopomôcť ku krajšej výhre. Aké funkcie sa v ňom skrývajú?

JOKER

Ak čakáte prekvapenie, žiadne sa nekoná. Joker je klasický Wild symbol, ktorý môže nahradiť akýkoľvek symbol na hracej ploche, aby mohla vzniknúť výherná kombinácia.

MULTIPLIER

Tu už to začína byť zaujímavé. Multiplier je samozrejme násobiteľ. Na valcoch sa môže objaviť viacero násobkov a to dokonca aj niekoľkokrát. Vtedy sa výhra násobí každým z nich. A akéže násobky môžete získať? Dvoj, troj a štvornásobok výhry.

RESPIN

Ak sa symbol Mixer premení na symbol Respin, získate jedno voľné pretočenie zadarmo. Aj počas freespinu môžte vytočiť ďalší freespin, no maximálne môžu za sebou nasledovať 3 voľné spiny.

MYSTERY

Posledným bonusom, ktorý vám môže Mixer vytočiť je Mystery symbol. Ten funguje tak, že ak sa zjaví na niektorom z valcov, náhodne pridelí hráčovi výhru v rozsahu 2 až 20 násobku vašej stávky.

Vyskúšajte online slot Mystery Apollo 2 zadarmo

Nám sa kreatívne bonusy v Mystery Apollo 2 veľmi páčili a Apollo Games ukázali cestu ostatným providerom. Keď sa chce, tak aj do trojvalcového automatu sa dá dostať väčšie množstvo bonusov. Pokiaľ si aj vy chcete vyskúšať, či vás online slot Mystery Apollo 2 zaujme, navštívte online kasíno s automatmi a zahrajte si ho najskôr pokojne zadarmo. Uvidíte, ako vám sadne a či do neho investujete svoje peniaze.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games