Gangster World

Gangster World


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Gangster World za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Október 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 94,61 %
Volatilita: Stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, náhodný Wild symbol, Scatter symbol, pretočenia zadarmo, minihra s výmenou symbolov, automatická hra

Bývalo to v tej Amerike kedysi poriadne „veselé“. Prohibícia spôsobila, že uliciam vládli gangy. Z krajiny zasiahnutej hospodárskou krízou sa veľmi rýchlo stal, a to doslova a do písmena, Gangster World. To je aj názov nového výherného automatu od Apollo Games, ktorý v rovnakej tému ako napríklad slot Chicago Nights od Booming Games pohladil našu hráčsku dušu.

Vyhrá iba ten s najširšími ramenami

Máme slabosť pre online automaty, ktoré si nedávajú za cieľ len rýchle točenie valcov, ale chcú vás aspoň trocha zabaviť. Apollo Games vás v online automate Gangster World zabávajú od začiatku do konca a je vidieť, že produkčné hodnoty tejto hry neboli nízke.

Gangster World je 5 valcový výherný stroj s troma riadkami a 20 fixnými výhernými líniami. Línií síce nie je veľa, ale garantujeme, že to ani nebudete vnímať. Dobrý pocit z hrania budete mať preto, že sa na obrazovke stále niečo deje. Symboly nie sú statické. Vždy keď sa niečo udeje, spustí sa mini animácia, ktorá hru oživí. A deje sa tu toho dosť. Apollo nešetrilo na dobrej grafike, ani na ozvučení, ktoré presne sedí k tomuto typu hry.

Bonusy v meste, ktorému vládnu gangstri

Skvelou správou je, že bonusov nie je vôbec málo a tak si na svoje prídu nielen tí, ktorí majú radi animácie, aj tí, ktorých lákajú rozmanité bonusové hry.

Absolútnym základom, nech už má automat akúkoľvek tematiku, je Wild symbol. Aj tu funguje tak, že nahradí akýkoľvek symbol (okrem Bonusu), aby vytvoril výhernú líniu. Presne miereným výstrelom je však to, že každá výhra dosiahnutá s pomocou Wild symbolu sa násobí dvakrát. Hra však obsahuje aj funkcionalitu náhodný Wild symbol, kedy sa Wild symbol doslova prestrieľa na pozíciu iného symbolu na valcoch. Ide však o náhodnú funkciu, ktorá sa nedá nijako aktivovať.

Scatter symbolom je vo svete gangstrov symbol Bonus. Ak sa po dokrútení valcov zjaví kdekoľvek na obrazovke aspoň trikrát, spustí sa parádna animácia automobilovej naháňačky a nasleduje 10 voľných pretočení. Ešte pred začiatkom samotných freespinov si však musíte vybrať jednu z trojice máp s únikovými trasami. Vyberajte s rozvahou, na vašej voľbe záleží, či získate ďalšie otočenia zdarma (2 až 5), alebo 10 až 50 násobok vašej poslednej stávky. No ak sa vám útek nepodarí, nevyhráte nič. Aj počas pretočení zadarmo môžete vyhrať ďalších 10 freespinov.

Ani zďaleka to však ešte nie je všetko. Je tu ešte trojica funkcií, ktoré spôsobia výmenu symbolov na hracej ploche. Zmenu na valcoch môže spôsobiť buď výbuch molotov koktejlu, alebo dvojica nájomných gangstrov. Prvý sa o nepohodlné symboly postará bejzbalovou pálkou, druhý brokovnicou. Vždy pritom odstránia niekoľko symbolov a na ich miesto prepadnú symboly umiestnené vyššie, respektíve nové symboly. V bonusovej minihre opäť oceňujeme kvalitu animácií.

Po každom vyhranom spine je samozrejnosťou aj Gamble funkcia s názvom „Žrebovanie“, kde je vašou úlohou tipnúť si jednu zo štyroch kariet a nájsť takú kartu, ktorá je vyššia ako tá dealerova. Nemusíte hrať o celú výhru, polovicu z nej si môžete rovno pripísať na svoj hráčsky účet a riskovať tak len druhú polovicu.

Zažite Gangster World v kasíne zadarmo

Gangster World nás svojou atmosférou strhol a bavil nás po celú dobu hrania. Nenudili sme sa ani chvíľu, pretože sa stále niečo dialo. Pri tomto type automatu vás ani len nenapadne využiť automatické točenie valcami. Ak máte radi tento typ „gamifikovaných“ hracích automatov, určite ho vyskúšajte. Môžete tak urobiť v online kasíne Tipsport.sk, alebo v RIO herni na Doxxbet.sk a to dokonca úplne zadarmo. A keď prežijete, nič vám nebráni stať sa kmotrom a skúsiť to naostro.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games