Chicago Nights

Chicago Nights


Hodnotenie od Grisio VIP Club Booming Games
Autor hry: Booming Games
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: 06/2016
Valce: 4 valce, 4 riadky
Výherné línie: 12 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 96,16 %
Volatilita: Stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Free spiny, Wild symbol, Scatter symbol, Rotator

Staré Chicago nebolo ani zďaleka také romantické, ako sa dnes idealizuje. Prohibícia, vraždy, podvody... Svet Ala Caponeho nebol vôbec veselý. Nič z toho však nebráni tomu, aby si Booming Games vybrali z reálneho sveta gangstrov len to čo sa im hodí, doplnili to vlastnými ingredienciami a vytvorili veľmi príjemný a štýlovo zasadený online slot Chicago Nights.

Gangstri a výhry

Online automat Chicago Nights nás v ponuke online kasína eTIPOS.sk zaujal už na prvý pohľad (január 2020). Zbavil sa totiž tradičnej škatuľky 5x3 a stavil na oveľa menej opozeranú kombináciu 4x4, čiže štyri riadky na štyroch valcoch. Hlavne tí čo hrávajú na mobiloch sa potešia. Nie je to však jediná vec, kde sa Chicago Nights odlišuje od konkurencie.

Vizuál síce nie je na úrovni výherných automatov od SYNOT Games či Apolla, ale aj tak je grafika pekná a dokáže vás preniesť do Chicaga prvej polovice dvadsiateho storočia. Na valcoch sa to len hemží gangstrami, políciou, rýchlymi autami a samozrejme nechýba ani krásna žena. Celá táto silne štylizovaná gangsterka, je podkreslená skutočne podarenou jazzovou muzikou, ktorá sa dá pri troche snahy počúvať aj ako samostatný soundtrack. Jediné, na čo sme si tak rýchlo nezvykli, bol spodný ovládací riadok. Niežeby bol neprehľadný, len nám graficky vôbec nesedel, vyzeral akoby ho narýchlo vytvorili v exceli.

Bonusy, ktoré strieľajú ostrými

Booming Games dokážu bonusovými funkciami pomerne slušne prekvapiť aj keď zďaleka nie tak, ako napríklad Betsoft. V prípade Chicago Nights však išli s bonusmi na istotu. Základom sú Wild a Scatter bonus, doplnené jednou netradičnou novinkou.

Wild symbol neprekvapí ničím, neprekročil svoj tieň a tak je len žolíkom, ktorý na nevýhernej línii dokáže nahradiť chýbajúci symbol a urobiť z nej výhernú. Na druhej strane, aj toto v drvivej väčšine prípadov stačí k tomu, aby ste si na valcoch vytočili slušnú sumu peňazí.

Predsa len trochu viac máme radi Scatter, ktorý ani v Chicagu nechýba. Hoci, ani tento symbol nie je moc originálny. Ak nás však pošle do freespinov, nedostatok kreativity vieme veľmi rýchlo odpustiť. Voľné pretočenia sa aktivujú vtedy, keď sa scatter zjaví na valcoch aspoň 3 krát. Vtedy sa spustí 10 voľných spinov, navyše s potešujúcou možnosťou získať ďalšie freespiny.

Tretím do partie bonusov je špeciálny režim Rotator. Vstupenkou do tohto módu je legendárny samopal Tommy Gun, respektíve jeho minimálne dvojnásobný výskyt na valcoch. Ak sa totiž samopal objaví aspoň 2 krát, dôjde k zaujímavej veci. K jednej otočke celého hracieho poľa o 90 stupňov, pri 3 násobnom zobrazení zbrane sa celý slot otočí dvakrát a pri 4 a 5 násobnom zobrazení dokonca až trikrát. Samozrejmé celý slot sa otáča až potom, ako sa zrátajú pôvodné výhry. Nové kombinácie symbolov, ktoré vzniknú, vám tak môžu priniesť ďalšiu várku výhier. Režim funguje aj v móde pretočení zadarmo.

Zahrajte si Chicago Nights hoci aj zadarmo

Ak sa cítite dostatočne silný na to, aby ste v Chicagu prežili aspoň jednu noc, zavítajte do online kasína, kde je online automat Chicago Nights od Booming Games k dispozícii. Alebo si ho vyskúšajte úplne zadarmo. Podľa nás by bola škoda, ak by ste tak neurobili.

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Booming Games