Merry Spinning

Merry Spinning


Hodnotenie od Grisio VIP Club Booming Games
Autor hry: Booming Games
Téma automatu: Vianočný automat
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita: Stredná 3/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Gamble (Risk), automatická hra

Merry Spinning plný bonusových darčekov

HO-HO-HO-HÓ! Inak ako týmto celosvetovo známym pokrikom sa táto recenzia ani začať nedá. Akonáhle si otvoríte online výherný automat Merry Spinning, budete s nami súhlasiť. Ide totiž o veselú automatovú hru od Booming Games s príjemnou vianočnou tematikou. Aj keď podobné sloty sú najviac hrané iba niekoľko týždňov v roku, nikde nie je napísané, že tak nemôžete urobiť kedykoľvek, keď budete mať chuť prepnúť znova do vianočného módu.

Hrací automat Merry Spinning je rozložený do 5 valcov, 3 riadkov a 25 výherných línii. Ich počet si zvolíte sami, no čím viac je výherných línii aktívnych, tým vyššia je šanca na dosiahnutie nejakej výhernej kombinácie. Kombinácie výhier sú platné iba zľava doprava s tým, že musia začínať na prvom valci vľavo. Pri zisku viacerých výherných kombinácií na línii platí iba tá najvyššia. V prípade viacerých výherných kombinácií v niekoľkých výherných líniách sa hodnota výhier sčíta.

2500-násobok stávky a 10 freespinov

Online automat pôsobí naozaj veselo. Točia sa na ňom rôzne symboly úzko spojené s Vianocami. Aby sme boli presní, s americkými Vianocami. Nájdete na ňom symboly Santa Clausa, jeho pani manželky, vianočného stromčeka, snehuliaka, ponožky, darčeka, perníka, soba, škriatka a koledujúcich detí. Keďže najkrajšie sviatky v roku sú spájané s prekvapeniami a obdarovávaním, vývojári do hry zakomponovali niekoľko zaujímavých bonusových prvkov, aby vám vyčarili úsmev na tvári.

Vianočný stromček je Wild symbolom a v poradí druhým najcennejším symbolom na automate. V pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly prípadnej výhernej kombinácie. Objavuje sa kdekoľvek, no celý štvrtý valec je fixne pokrytý vianočnými stromčekmi. Ďalším bonusovým symbolom je Scatter symbol. Je ním samotný Santa Claus, ktorý je zároveň i symbolom s najvyššou hodnotou v hre. Za tri jeho symboly získate 250-násobok stávky, za štyri je to 1250-násobok, no a za päť Santa Clausov dokonca až 2500-násobok stávky. Samozrejme za predpokladu, ak hráte so všetkými 25 výhernými líniami. Pokiaľ by ste tohto fúzatého dedka vytočili trikrát, okrem spomínanej okamžitej výhry aktivujete 10 voľných pretočení. Počas freespinovej hry je možné získať opätovne ďalšie voľné pretočenia. Pre dosiahnutie vyšších výhier môžete využiť aj obľúbenú funkciu Gamble (Risk). V nej si budete vyberať z dvoch možností. Čo sa ukrýva v zabalenom darčeku? Autíčko alebo bábika? Správny tip znamená zdvojnásobenie výhry, nesprávny stratu a návrat k valcom. Takže tu opatrne.

Veselé Vianoce s online kasínom

Táto hra nie je len pre zimné obdobie. Ak snívate o chladnej zime a vianočných sviatkoch aj v lete, online výherný automat Merry Spinning je tu pre vás. No čarovnejšiu atmosféru má podľa nás určite v čase Vianoc. Zahrať si ho môžete kdekoľvek, pretože je dostupný aj prostredníctvom mobilného zariadenia. My sme si ho vyskúšali spolu s ďalšími automatmi na eTIPOSe dokonca aj úplne zadarmo. Tak teda šťastné a veselé!

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od Booming Games