Slot Birds

Slot Birds


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Slot Birds za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Automaty so zvieratami
Dátum vydania: Október 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243 výherných ciest
Výhernosť (RTP): 93,5 %
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Mystery symbol, Free spiny, Vybuchujúce symboly (tetris efekt), automatická hra

Nevieme, koľko nadšených ornitológov máme medzi čitateľmi, ale ak medzi vami nejakí sú, online automat Slot Birds splní všetky vaše herné želania. Už z názvu automatu od Apollo Games jasne vyplýva, že hlavnú úlohu v ňom budú hrať operence zo živočíšnej ríše. Ak dvíhate obočie a chystáte sa radšej kliknúť inam, ešte počkajte, v Apollo Games si dali záležať na tom, aby s vtákmi z tejto hry bola zábava.

Parádny vtáčí svet vás vtiahne do hry

O tom, že sa tento slot neberie úplne vážne vás presvedčí len letmý pohľad na jeho vizuál. Vtáky sú tu totiž výrazne karikované a asi všetky majú mierne prihlúply výraz. Neberte to však v zlom. Grafika je výrazne nadpriemerná a chválime aj to, že všetky symboly sú dynamické, hýbu sa a vytvárajú dojem živého prostredia. K uvoľnenej atmosfére prispievajú aj dobre spracované zvuky. Vtáky škriekajú, hudba hrá, valce sa točia a verte nám, že sa rýchlo pristihnete pri tom, že je vám so Slot Birds dobre.

Vizuál ale dobré automaty nerobí a tak museli Apollo Games zapracovať aj na hrateľnosti. Podarilo sa im to na výbornú, stačilo sa trocha pohrať s hernými pravidlami. Čaká vás 5 valcov, 3 riadky a parádnych 243 ciest, ktorými sa dá dopracovať k výhre. Každá výhra navyše skrýva v sebe prekvapenie 2v1. Akonáhle totiž vytočíte niektorú z výherných kombinácií a suma sa pripíše na vaše konto, symboly výhernej kombinácie vybuchnú a na ich miesto sa zosunú vtáky nad nimi. Podobný lavínový efekt sme už videli aj pri iných automatoch ako Gonzo´s Quest, Asgardian Stones či Legacy of the Wild. V Slot Birds autori tento systém nazvali tetris a my potvrdzujeme, že je to jedna z vecí, ktorá nás pri hre dokázala udržať dlhšie. Platí totiž to, že každou novou vytvorenou výhernou kombináciou z padajúcich symbolov sa zvyšuje aj násobiteľ výhry. Maximum, ktoré môžete dosiahnuť je 5 násobný násobiteľ.

Bonusy vysedené v kreatívnom hniezde

Okrem padajúcich tetris symbolov vám budú lietanie s vtákmi spríjemňovať aj bonusy. Aj tie sa autori snažili pojať originálne a celkom im to vyšlo. Nechýbajú samozrejme ani klasiky v podobe Wild symbolu, ktorý nahrádza chýbajúce symboly vo výherných kombináciách a scatteru, v tomto prípade až dvom typom scatterov.

Prvým je tradičný Scatter symbol, ktorý vás posunie do voľných pretočení. Ich počet záleží na tom, koľko scatter vtákov sa zobrazí na valcoch. Ak 3, dostanete 10 freespinov, pokiaľ budú štyri, získate 20 freespinov. Až 30 otočení zdarma dostanete, ak bude po dokrútení na valcoch 5 scatter vtákov. Druhý typ scatter symbolu je Mystery scatter. Tento tajomný symbol vypláca výhru, keď sa zjaví na hracej ploche minimálne trikrát, pričom ale nemusí byť súčasťou žiadnej výhernej línie. Suma, ktorú vám za svoje 3 až 5 násobné zobrazenie vyplatí však nie je pevná. Určuje sa z rozsahu, ktorý je uvedený v tabuľke výhier.

To však nie je všetko, sú tu ešte dva vcelku kreatívne spôsoby, ako vyhrať lepšiu odmenu. Lietajúce supy sú bonus, ktorý sa spustí náhodne vtedy, keď po dotočení valcov nič nevyhráte, ale na valcoch je niekoľko symbolov supov. Môže sa stať (ale nemusí), že sa supy zdvihnú a odletia preč. Na ich miesto spadnú symboly nad nimi a môžu tak vzniknúť nové výherné kombinácie.

Podobne funguje aj bonus Lietajúci Wild. Tiež sa aktivuje náhodne. Podmienkou je, aby po dokrútení valcov bol na hracej ploche aspoň jeden Wild symbol. Následne môžu vtáky z pôvodného Wild symbolu odletieť, a pristáť na iných symboloch, čím ich nahradia a vytvoria nové Wild symboly. Opäť tak môžu napomôcť vzniku nových výherných kombinácii. Oba tieto bonusy sú veľmi zábavné a tešili sme sa vždy na tú chvíľku napätia či vtáky zostanú, alebo odletia zo svojich pôvodných miest.

Poďte si so Slot Birds zalietať zadarmo

Celkovo hodnotíme online automat Slot Birds veľmi kladne. Krásna grafika, slušné herné možnosti a podarené bonusy dávajú hre potenciál udržať vás pri sebe dosť dlho. Nás návrat do vtáčej ríše vždy bavil a tešili sme sa naň. Slot Birds si môžete zahrať napríklad v online kasíne Tipsport a ak si netrúfate hneď ísť do hry naostro za peniaze, je tu aj možnosť hrať ju zadarmo, ľubovoľne dlho. Vyskúšajte a uvidíte.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games