Amazon's Battle

Amazon's Battle


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Amazon's Battle zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj výherný automat Amazon's Battle za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 96,1%
Volalita: Nižšia stredná (2/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Za všetkým hľadajte ženu, aj za výhrami

Máte radi blondínky, čiernovlásky, brunetky alebo ryšavky? Na online výhernom automate Amazon's Battle nájdete všetky typy krásnych žien, vyberie si naozaj každý. Vďaka tomuto vzrušujúcemu slotu od spoločnosti EGT nahliadnete do čarokrásnej prírody ovládanej Amazonkami, bojovnými ženami boha vojny Área. Okrem zaujímavej „podívanej“ vám prinesie aj atraktívne výhry.

Amazon's Battle je 5-valcový online automat s 3 riadkami a 30 výhernými líniami. Ich počet si môžete nastaviť podľa seba (1, 5, 10, 20 alebo 30). Výherné kombinácie platia klasicky iba v jednom smere a to zľava doprava. Pokiaľ vytočíte viac výherných kombinácii na jednej výhernej línii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

V hre sú všetky klasické bonusový symboly

Na valcoch narazíte na menej hodnotné, ale aj vysoko hodnotné symboly. Tými cennejšími sú samozrejme všetky štyri príťažlivé bojovníčky. Apropo, najvyššie výhry prináša blondínka. Ak vás zaujímajú skôr bonusové vlastnosti slotu, v ponuke je Wild symbol, Scatter symbol, točenia zadarmo, progresívny jackpot i funkcia Gamble (Risk).

Čierny kôň je Wild symbol. Plní funkciu žolíka, čiže v prípade absencie akéhokoľvek symbolu (okrem symbolu Scatter) ho doplní a vytvorí výhernú kombináciu. Na druhom, treťom a štvrtom valci sa točí Scatter symbol v podobe meča a štítu. Objaviť sa môže na celom jednom valci, čiže najviac ich môžete vytočiť 9. Tento bonusový symbol vedie k zisku freespinov. Ich počet závisí od toho, koľko scatterov vytočíte. Za 7 získate 7 freespinov, za 8 je to 15, no a za 9 Scatter symbolov dostanete až 30 voľných pretočení. Počas freespinovej hry je možné opätovne dosiahnuť ďalšie nové pretočenia zadarmo. Každú jednu výhru môžete pomocou funkcie Gamble (Risk) niekoľkokrát zdvojnásobiť. Stačí len správne uhádnuť farbu zakrytej karty. Za zlý tip dosiahnutú výhru stratíte.

Máte radi progresívne Jackpoty?

Aby sa vám tých bonusov nemálilo, automat Amazon's Battle obsahuje obľúbené 4 progresívne Jackpoty rovnako ako aj iné sloty od EGT. Hodnoty všetkých 4 jackpotov sa tvoria zo stávok hráčov a ich aktuálne výšky môžete vidieť v hornej časti obrazovky. Keď sa na slote objaví symbol Jackpot Cards, spustí sa bonusová hra. Vašou úlohou bude nájsť tri karty rovnakého druhu. Ak ich nájdete, stanete sa majiteľom príslušného jackpotu. Znie to jednoducho, no to šťastie dostať sa do hry o Jackpoty nemá každý. Skúste, možno práve vy budete tým šťastlivcom.

Amazon's Battle môžete hrať aj zadarmo

Amazon's Battle je akčný a zábavný hrací automat, ktorý hráčovi ponúka aj kúsok z bájnej histórie. Dôležitejšie sú však možnosti na získanie výherných kombinácii a tých je na automate dosť. Zahrajte si túto pôsobivú hru v spoločnosti krásnych Amazoniek v online kasíne eTIPOS.sk. Hra je dostupná aj pre mobilné zariadenia, takže hrať môžete naozaj kedykoľvek a kdekoľvek.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet