Incinerator

Incinerator


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Online hra Incinerator zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne Tipsport.
Hraj výherný automat Incinerator za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Automat na vesmírnu tému
Rok vydania: 1. 1. 2016
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,1 %
Volatilita: nízka
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Autoplay, Wild symboly, funkcia Vzor symbolov Wild, prepadávanie symbolov

Vitajte na vzdialenej planéte

Pohodlne sa usaďte, pretože v dnešnej našej recenzii nás čaká cesta na vzdialenú planétu. O toto dobrodružstvo sa postará online hrací automat s názvom Incinerator Futuristické automaty ako Galactic Streak od Playtechu máme radi. Ako si s touto témou poradili vývojári z dielne kreatívneho výrobcu hier Yggdrasil.

To, že v Yggdrasile to vedia, sme sa už mohli presvedčiť na viacerých ich slotoch, za ktoré spomenieme také hry ako Jungle Books alebo Lucha Maniacs. Väčšina výtvorov Yggdrasilu sa vyznačuje fantastickou grafikou a množstvom zaujímavých špeciálnych funkcií a bonusov. Výnimkou nie je ani online automat Incinerator, i keď tých bonusov tu až tak veľa nenájdete, ale k tomu si niečo viac povieme o chvíľočku.

Ešte pred samotnými bonusovými hrami si automat Incinerator predstavíme bližšie. Ide o 5-valcový slot s 3 riadkami a 20 výhernými líniami platnými zľava doprava. Hracia plocha tohto slotu je zasadená do podzemnej spaľovne na jednej vzdialenej planétke, kde sa bude pod návalom obrovskej teploty topiť jeden symbol za druhým. Keď sme už pri symboloch, na valcoch sa vám bude zobrazovať 6 bežných symbolov a jeden špeciálny symbol. Ovládanie automatu je jednoduché, všetko podstatné k hraniu nájdete v dolnom paneli, ako je tomu pri drvivej väčšine Yggdrasil hier.

Tip: Ako prísť na automate Incinerator k vysokým výhram?

No a konečne sa dostávame k spomínaným špeciálnym funkciám výherného automatu Incinerator. Prvou skvelou vecou tohto slotu je mechanika „Avalanche“, čo znamená, že keď vytvoríte výhernú kombináciu, pripočíta sa vám výhra na hráčsky účet a symboly, ktoré ju vytvorili, z plochy zmiznú. Budú nahradené novými, čo vám môže priniesť ďalšie výhry. Ako sme už vyššie spomínali, v hracom automate Incinerator natrafíte len na jeden špeciálny symbol, ktorým je starý známy Wild symbol nahradzujúci všetky ostatné symboly. Dôležitou súčasťou hry je funkcia „Vzor symbolov Wild“, ktorú si aktivujete troma po sebe idúcimi výhrami. V čom táto funkcia spočíva? Počas hrania budete mať v ľavej časti obrazovky stále na očiach zobrazený vzor s označenými políčkami jednotlivých miest na valcoch a keď zaznamenáte tri výhry za sebou, tak sa na všetkých miestach podľa tohto vzoru objavia divoké Wild symboly. To nám pri hraní v online Tipsport kasíne veľakrát dopomohlo ku veľmi pekným výherným kombináciám.

Automat Incinerator nájdete v kasíne

Musíme uznať, že aj online automat Incinerator sa Yggdrasilu vydaril. Hoci nemá toľko bonusov ako väčšina ich hier, určite pri ňom zažijete skvelú zábavu a vďaka funkcii „Vzor symbolov Wild“ si pri troche šťastia z času na čas pripíšete na konto aj famózne výhry.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil