Jungle Books

Jungle Books


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherný automat Jungle Books za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Dobrodružný výherný automat
Dátum vydania: 20. 9. 2017
Valce: 5 valcov, rôzny počet riadkov podľa ríše:
  • Rozloženie valcov v ríši chlapca 3-3-4-3-3
  • Rozloženie valcov v ríši tigra 3-3-4-3-3
  • Rozloženie valcov v ríši medveďa 3-3-4-3-3
  • Rozloženie valcov v ríši pantera 4-3-3-3-4
  • Rozloženie valcov v ríši hada 3-4-4-4-3
Výherné línie: 58/68
Výhernosť (RTP): 96,1 %
Volatilita: nízka-stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symboly, 10 špeciálnych funkcií, autoplay

Vždy keď sa rozhodneme vrhnúť sa na nejakú hru od Yggdrasil, sme plní očakávaní. Nebolo tomu inak ani pri online hracom automate Jungle Books, ktorý nám už z názvu prezrádzal, že si to v tejto recenzii namierime priamo do džungle.

Meniaca sa hracia plocha automatu

O tom, že v džungli je to poriadna divočina, sme veru nepochybovali. Avšak to, čo zažijete v hracom automate Jungle Books, sa len tak nevidí. Hier od providera Yggdrasil sme si vyskúšali už viacero, no čo sa týka bonusových funkcií a bonusových hier, toto bol pre nás zatiaľ strop. Ale pekne postupne. Na online výhernom automate Jungle Books hrá prím pätica hrdinov a každý z nich má svoju ríšu pozostávajúcu z inej hracej plochy. Na valcoch si tu môžete vytočiť 10 bežných symbolov, ktoré sú rozdelené do troch kategórií. Prvú tvoria štyri kartové symboly, predstavujúce symboly s nízkou hodnotou, druhá kategória pozostáva zo symbolov ovocia, pričom vďaka týmto symbolom môžete zaznamenať už vyššie výhry. Poslednou kategóriou je symbol znázorňujúci tri hrušky, vďaka ktorému môžete získať veľmi vysoké výhry. V tomto online slote taktiež narazíte na dva špeciálne symboly. Tým prvým je Wild symbol nahrádzajúci všetky ostatné symboly a druhým takým symbolom je symbol Plástu medu, vďaka ktorému vždy obdržíte okamžitú finančnú odmenu.

V každej ríši iné bonusové funkcie

Ako sme už v úvode spomínali, v online automate Jungle Books he 5 rôznych hrdinov. Roztáčať valce budete môcť v ríšach chlapca, tigra, medveďa, pantera a hada. To, v ktorej ríši sa ocitnete, je čisto o náhode. Po spustení hry začínate v ríši chlapca. Dôležité je povedať, že je tu potrebné rozoznávať medzi dvomi pojmami – hostiteľ ríše a návštevník ríše. Hostiteľ ríše, teda ten, kto tú ríšu a hraciu plochu ovláda, sa nachádza naľavo od valcov a dá vám vždy k dispozícii dve svoje špeciálne funkcie. Pravé miesto od valcov je určené pre návštevníkov, ktorí ak sa tam zjavia, pomôžu vám k výhram ešte jednou zo svojich špeciálnych funkcií. Poďme sa už pozrieť, čo v jednotlivých ríšach piatich hrdinov online automat ponúka:

  • Ríša chlapca – vyhrať tu môžete vďaka 58 výherným líniám. Chlapec vám udelí funkcie „Synchronizované valce“ a „Expandujúce Wild symboly“.
  • Ríša tigra – aj v tejto ríši môžete vyhrať pomocou 58 výherných línií. Tiger vás obdarí funkciami „Lepkavé opakované točenia“ a „Stohované Wild symboly“.
  • Ríša medveďa – hracia plocha tejto ríše pozostáva tiež z 58 výherných línií a medveď vám ponúkne funkcie „Stohované Wild symboly“ a „Plást medu“.
  • Ríša pantera – v tejto ríši je počet výherných línií až 68 a panter vám pomôže funkciami „Wild super vysoké platiace symboly“ a „Násobitele výhier“.
  • Ríša hada – v tejto ríši máte k dispozícii tiež maximálny počet 68 výherných línií a had ponúka funkcie „Výhry oboma spôsobmi“ a „x3 Wild násobiteľ“.

Rozšírte svoje obzory s automatom Jungle Books v kasíne

Možno budete mať zo všetkých tých funkcií zo začiatku riadny chaos, no môžete nám veriť, že ich veľmi rýchlo pochopíte a oceníte pri honbe za výhrami. Online automat Jungle Books je skutočne jedinečný a veríme, že si ho obľúbite rovnako ako my. Zahrajte si ho na úvod s nižšími stávkami a určite s ním nezačínajte, ak ste unavený. K dispozícii ho máte aj v online kasíne Tipsport.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil