Cazino Cosmos

Cazino Cosmos


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Dobrodružné online automaty, vesmírna téma
Dátum vydania: Január 2019
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 96 %
Volatilita: Vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Lepiaci Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, bonusové hry, automatická hra

Vyberte sa na valcoch automatu do vesmíru

Hneď ako sme spustili výherný automat Cazino Cosmos, bolo nám jasné, že nás čaká putovanie nekonečným vesmírom. V tejto online hre od spoločnosti Yggdrasil sa ocitnete na vesmírnej lodi, kde je aj umiestnená hracia plocha tohto slotu. Na kapitánskom mostíku budete roztáčať 5 valcov s tromi riadkami a výhra vám pristane na hráčskom účte, ak vytvoríte výhernú kombináciu na jednej z 20 výherných línii, pričom výherné kombinácie sú platné iba zľava doprava. Na valcoch sa zobrazuje 8 základných symbolov a dva špeciálne symboly. Základné symboly sú rozdelené na polovicu. Štyri symboly s vyššou hodnotou znázorňujú mimozemské postavy a štyri symboly s nižšou hodnotou tu majú kartové znaky.

Grafické spracovanie online hry Cazino Cosmos je nadštandardné, ako sme si už zvykli pri Yggdrasil automatoch. Rovnako veľmi pozitívne nás upútala aj melódia, ktorá skvelo dotvára atmosféru. Tento slot si môžete zahrať na všetkých zariadeniach, aj tých mobilných, a samozrejme tu nechýba ani obľúbená funkcia autoplay.

Vládcom automatu Cazino Cosmos je Wild symbol

Pri väčšine online slotov má väčšiu moc Scatter symbol oproti symbolu Wild. V tomto automate je tomu ale inak.

Scatter symbol na výhernom automate Cazino Cosmos označuje nápis „FREE SPINS“. Isto už tušíte, že ak ho vytočíte na minimálne troch valcoch, čaká vás bonusová hra s pretočeniami zadarmo. Za tri „FREE SPINS“ symboly budete odmenený 10 voľnými zatočeniami, za štyri obdržíte 15 free spinov a ak vám tento symbol pristane na všetkých piatich valcoch, získate 20 pretočení zadarmo.

A tu by sme mali uviesť na scénu Wild symbol, ktorý znázorňuje modrovlasá žena Stella. Okrem toho, že tento divoký symbol klasicky nahrádza všetky ostatné symboly s výnimkou symbolu Scatter, tak vám prinesie veľa iných vymožeností, ktoré si v krátkosti predstavíme. Ak vytočíte Wild symbol v bonusovej hre s free spinmi, tak tento symbol ostane „nalepený“ na svojom mieste ako tzv. Sticked WIld. Ak takto počas bonusovej hry ziskate Sticked Wild na všetkých valcoch, dostanete ďalších 5 free spinov zadarmo.

Keď sa z bonusovej hry hracieho automatu Cazino Cosmos opäť presuniete do tej základnej, tak si nad každým valcom všimnite kolónky rozdelené na päť častí. Každý valec má vlastný zberateľský Wild symbol, ktorý je podsvietený a hneď vám tak udrie do očí. Ak spomínanú kolónku naplníte piatimi zberateľskými symbolmi, budú vám pridelené voľné spiny s nejakou špeciálnou funkciou:

 • Zbierka 1. valca – voľné spiny kartového esa
  Za vyplnenú zbierku prvého valca získate 10 free spinov a navyše sa na valce pred začiatkom hry s voľnými spinmi pridajú náhodne 2 Sticked Wild symboly.
 • Zbierka 2. valca – programátorské voľné spiny
  Ak sa vám podarí vyplniť zbierku druhého valca, k 10 free spinom dostane navyše ďalších päť, a tak vás čaká až 15 zatočení zadarmo.
 • Zbierka 3. valca – nulová gravitácia
  Aj vyplnená zbierka tretieho valca vám prihrá 10 voľných zatočení so špeciálnou funkciou nulová gravitácia. To znamená, že po voľnom spine a zastavení valcov sa môže každý valec posunúť o jednu pozíciu hore alebo dole, pokiaľ by sa tak na ploche objavil divoký symbol.
 • Zbierka 4. valca – mutácia
  Tak, ako každý iný valec s kompletne vyplnenou zbierkou, tak aj tento štvrtý vás odmení 10 voľnými pretočeniami a špecialitou štvrtého valca je takzvaná mutácia, vďaka ktorej sa môže pri každom spine náhodný symbol s vysokou hodnotou premeniť na Wild symbol.
 • Zbierka 5. valca – rozšírenie
  Vďaka vyplnenej zbierke na piatom valci budete mať 10 free spinov doplnených o funkciu rozšírenie. Ak si vytočíte počas free spinov na valcoch Wild symbol, ten bude automaticky zdvojnásobený.
 • Využijete všetky bonusové možnosti automatu Cazino Cosmos v kasíne

  Tomu sa povie nálož bonusov, čo poviete? V prípade, že sa vám z toho hlava zatočila, úplne vám rozumieme, boli sme na tom na začiatku úplne rovnako. Ak si však geniálny online automat Cazino Cosmos od Yggdrasil vyskúšate v kasíne, určite budete už po pár zatočeniach v obraze a poviete si, WAU. Toľko bonusových funkcií by bola predsa škoda nevyužiť.

  Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

  DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
  Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

  Dobrodružné online automaty

  Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil