Wild Warp

Wild Warp


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Wild Warp za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 16:9
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 10 výherných línií (volitelných)
Výhernosť 96,06 %
Minimálna stávka 0,10€
Maximálna stávka 100 €
Maximálna výhra 110 000 €
Ďalšie vlastnosti hry Wild symbol, bonusová hra, koleso šťastia pre výber špeciálneho expandujúceho symbolu, zatočenia zadarmo, gamble

Ak vám nestačí zdolávať výzvy, ktoré ponúka naša slnečná sústava, online automat Wild Warp vás vezme za hranice známeho vesmíru. A ak tam prežijete, čaká vás aj príjemná výhra.

Hra vás vrhne do zúrivých bojov v beztiažovom stave a je len na vás, či dokážete poraziť všetky nástrahy, ktoré si na vás autori prichystali. Veľkým kladom automatových hier z dielne Synotu je tradičný dôraz na vizuál, takže sa vám bude vo vesmíre poletovať oveľa príjemnejšie. Grafika aj zvuky sú nadpriemerné a hráči, ktorí si na týchto veciach potrpia, budú vrnieť blahom.

Klasika, ktorá má čo ponúknuť

Inak je v podstate všetko klasika. Online automat Wild Warp je 5 valcový, multilíniový video automat. Multilíniový v tomto prípade znamená, že si môžete (po kliknutí na tlačidlo stávka) zvoliť či chce staviť na 5, 6, 7, 8, 9 alebo až 10 výherných línií. Aktívne línie vidíte po oboch stranách hracej obrazovky. Maximálna stávka na 1 líniu je 10 €, takže ak hráte s 10 výhernými líniami, môžete do hry vložiť až 100 €. A to už zaručuje aj naozaj slušné výhry.

Výherné kombinácie sú na výherných líniách platné iba zľava doprava. Musia tiež začínať na prvom valci zľava a pokračovať neprerušovane, pokiaľ možno až k piatemu valcu. Ak vytočíte viacero výherných kombinácií na jednej výhernej línii, vypláca sa vám iba najvyššia dosiahnutá čiastka. Ak však vytočíte viac výherných kombinácií na rôznych výherných líniách vaše výhry sa pekne sčítajú.

Pokiaľ sa vám vaša výhra stále zdá prinízka, môžete zariskovať a vyskúšať si vyhratú sumu zdvojnásobiť. Funkcia gamble vám umožní po kliknutí na príslušné tlačidlo zvoliť si farbu náhodne vygenerovanej karty. Ak ste sa vo výbere trafili, získate dvojnásobok vašej pôvodne vyhratej sumy. Ak ale farba karty s vašou voľbou nesedí, máte smolu a prichádzate o celú sumu. Aby to nebolo až také kruté, tak napríklad v online kasíne eTIPOS.sk si môžete vyhratú sumu rozdeliť na polovicu a staviť do gamblu iba polku pôvodnej sumy. Úplne najlepšie však je, ak sa na generovanej karte objaví žolík, vtedy je úplne jedno, akú farbu ste si vybrali, automaticky vyhrávate.

Bonusová hra, ktorá to roztočí... zadarmo

Online automat Wild Warp ponúka vesmírnym dobrodruhom aj veľmi príjemnú a naozaj štedrú bonusovú hru. Aby ste sa do nej dostali potrebujete pomoc od Wild symbolu. Ten má v hre funkciu žolíka, jednoducho, ak vám vo výhernej kombinácii chýba jeden (alebo viac) symbol, wild symbol ho nahradí.

Okrem tohto základu má však Wild symbol ešte jedno využitie. Ak sa vám ho podarí kdekoľvek na valcoch vytočiť trikrát, dostanete sa do spomínaného bonusového kola. Ak hráte Wild Warp v eTIPOS.sk kasíne, dostanete po vytočení troch Wild symbolov 10 pretočení zadarmo. To však nie je všetko, najprv vám „koleso šťastia“ vyberie jeden symbol, z ktorého sa počas 10 freespinov stane špeciálny expandujúci symbol.

Špeciálne symboly po dosiahnutí výhernej kombinácie vyplatia výhru, ako obyčajné symboly, no počas trvania voľných pretočení, po vyplatení regulárnych výhier, expandujú a rozšíria sa na celý valec, prípadne aj viac valcov. Vďaka tomu môžete dosiahnuť ďalšie výhry aj na výherných líniách, ktoré boli predtým nevýherné. Nás teší, že počas hrania freespinov môžete vytočiť aj ďalšie dodatočné freespiny, stačia k tomu zasa 3 wild symboly na valcoch.

Neriskujte, vyskúšajte si najskôr Wild Warp Free

Wild Warp nás príjemne prekvapil, ide o jednoduchý, no veľmi dobre vyladený automat, ktorý hráčom ponúka dostatočné množstvo zaujímavých prvkov a naozaj stojí za vyskúšanie. Ak si ho chcete zahrať legálne na Slovensku, navštívte eTIPOS.sk kasíno. Výbornou správou je, že si ho v tomto kasíne môžete skúsiť úplne zadarmo. Zoznámiť sa s ďalekým vesmírom a pravidlami sa tak dá úplne bez rizika a stresu. Vyskúšajte to aj vy, prajeme vám, nech sa darí.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games